Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Gustl]
> [bc123a]
> Pa vi veste, da je lego fucked up - po moje ravno zaradi dizajna in pretirane diverzifikacije. Nategovanje strank s strogo namenskimi kompleti ki ne omogocajo nobene domisljije vec, itd.

Design thinking, o cemer je tu govora, nima kaj dosti z dizajnom. Gre zgolj za orodje, metodo razvoja produkta, storitve, ...

Meni je metoda zelo vsec, uporabljamo tudi na Financah, ta trenutek dva vzporedna design thinking procesa teceta.
No v glavnem se strinjava da clanek ne pomaga.

Do krilatic imam pa odpor recimo zato, ker smo v zivo dozivljali, kako se je Iskraemeco hvalil z "metodo 19 kljucev" recimo (finance veselo objavljale clanke), potem pa cez leto-dve propadel.

Sedaj ko v bistvu vem za kaj gre, lahko grem kaj pametnega prebrat recimo...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2715173

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
Zadnja sprememba: Gustl 31.05.2018 16:48
[bc123a]

Sedaj ko v bistvu vem za kaj gre, lahko grem kaj pametnega prebrat recimo...
Vsekakor ti ne rabis vedeti detajlov tega.

Nam pa je in še bo prihranilo veliko časa in denarja.
Mi se ne moremo prav dolgo it trial and error, nimamo veliko poizkusov.

Zato je zelo pomembno, da so koraki majhni in da so čim bolj odstranjena posamezna mnenja brez podlage v podatkih.

In vse to se da povedati pac tudi s fensi besednjakom in uporabljati fensi zvenece metode.
Ampak to, da se nekomu to slisi fensijada, se ne pomeni, da je brezveze.
pirdih sporočil: 210
[bc123a]
Do krilatic imam pa odpor recimo zato, ker...
Moja prva misel pri krilaticah je ta, da so namenjene zakrivanju praznine. Če ima vsebina težo, ne potrebuje krilatic (ki jih niti ne prevedejo v lepo slovenščino), ampak zadoščajo preproste besede.

Je pa res, da je moj pogled na svet naravoslovno/tehnično obarvan. Priznam.

Strani: 1