Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
Kaksen zelo dobrohoten jezik bi rekel, da Simona na stara leta ohranja mladostno zagnanost in iste visoke ideale: se vedno hoce crnca, in se vedno bi rada da ji davkoplacevalci krijejo, ce mu je prehitro prislo.

Simona, tega tvojega moza bos morala k meni v solo poslat... tukaj mamo veliko crncev, da ga poducijo kako zadovoljiti emancipirano karieristko.

Jaz sem privatno/davkoplacevalsko financiranje splavov postavil dalec med nepomembne teme, in se mi zdi ena druga razlikica med obema desnima bolj pomembna: prerojevanje.

Zdravo je, da je trsica Ljudmila sla v zakulisje in da se pred kamerami afna svezi babyface. Zdravo je, da stranke vsakih 5 - 10 let menjajo frontmane in stari dobijo castna prezidentstva in stolcke na proslavah, komolce pa brusijo novi prasicki. Zdravo je, da to niso hcerke in sinovi prejsnjih, ampak da so psihopateki ki so s svojimi krempeljci prerinili na vrh. Zdravo je, da Potrc caka matildo, v ekrane pa bolsci Zidan, kakorkoli me zona obliva ko ga gledam.

Zato bi nagradil NSi za to smelo potezo, ker babyfaceu veliko manjka in ni bila lahka odlocitev. SDS bom volil, ko bodo svoji velikosti primerno delali na menjavi generacij, in okoli Preroka ne bodo zbrani sami analfabeti in kimavci. Naj gre ze enkrat pisat knjige in neha odganjat volivce s svojim vzvisenim cinizmom.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2714397

Strani: 1

depersin sporočil: 10.224
[NemirniTujec]
Kaksen zelo dobrohoten jezik bi rekel, da Simona na stara leta ohranja mladostno zagnanost in iste visoke ideale: se vedno hoce crnca, in se vedno bi rada da ji davkoplacevalci krijejo, ce mu je prehitro prislo.
Po tem članku sodeč bo lahko nasledila Svetlano Makarovič.

Strani: 1