Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Endimion sporočil: 10.297
Celo zgodbo s splavom, sem z bivšo partnerko dal skozi.

In če kdo misli, da je to kot obisk poliklinike na napotnico zaradi vraščenega mozolja na levi ritnici se majčkeno moti. Ni tako, in pred zdr. komisijo odgovarjaš tudi na osebno komu zelo neprijetna vprašanja.... in ja.. ono malo glisto od zarodka vidiš.. dobiš slikco za domov. (Ja pri 8 tednih je podoben majhnemu kuščarju z oversized glavo, ni človek, in ni sposoben samostojnih osnovnih življenskih funkcij)

In žalostno je, da je stranka, ki se deklarira kot liberalno, in napredno, stopila na tele (malo tudi) nastavljene grablje.

Tonin je na vprašanje o poziciji okoli splava odgovoril z "Moja žena je tretjič noseča..."

Ja pizda ti materna, samo ti vlečeš 3 jurje na mesec!

Tako kot pravi Gustl, to ne bi smela bit debata, tako kot več ne bi smela bit niti slučajno debata a hodiš v cerkev al ne? Pa v končni fazi prispevke farjem plačuje po sporazumu z RKC država. Zakaj že to plačujemo skupnoskledarsko? Analogij abi bila "Le hodte, le hodte, sam plačajte si pa sami vse skup, vključno s plačami svečenikov"...

Zakaj je šel Tonin lezt v to mi ni jasno, ampak.. Ja bi rekel, da je določena podmnožica folka, ki razmišlja s trezno glavo in pravico do splava jemlje kot nek.. fundament. Tako kot pravico do brezplačne kontracepcije. Lahko so oni stokrat za ekonomsko pa podjetniško pa še ne vem kaj...

Ko oni nesrečni golman v sobot... đabe, da je solidno branil celo leto...