Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[rx170]
Kolikor se spomnim, je letališče v Jugi solidno laufalo. Potem pa so prišli demokrati.....
Kolikor se spomnim, je v Jugi vse solidno laufalo. Nujno potrebni aerodrom na "prvovrstni kmetijski zemlji in na vodovarstvenem območju", čudoti-jugoti so laufali k Amerom, v Mariboru pa je laufal tudi TAM. Potem pa so tja poslali mladega wunderkinda Tajnikarja...

Džizs, zaradi takšnih retro pravljičarjev in mitomanov me res mine zagovarjati nekdanjo državo, ki je vendarle imela marsikaj spodobnega!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2714379

Strani: 1

najobj sporočil: 31.910
Zadnja sprememba: najobj 28.05.2018 14:52
[pobalin]
> [rx170]
> Kolikor se spomnim, je letališče v Jugi solidno laufalo. Potem pa so prišli demokrati.....
Kolikor se spomnim, je v Jugi vse solidno laufalo. Nujno potrebni aerodrom na "prvovrstni kmetijski zemlji in na vodovarstvenem območju", čudoti-jugoti so laufali k Amerom, v Mariboru pa je laufal tudi TAM. Potem pa so tja poslali mladega wunderkinda Tajnikarja...

Džizs, zaradi takšnih retro pravljičarjev in mitomanov me res mine zagovarjati nekdanjo državo, ki je vendarle imela marsikaj spodobnega!
... čuj, v Mariboru ni laufal samo TAM, ampak je tam laufalo še marsikaj drugega in to ni noben mit, ker tudi Juga ni bila mit, ampak je bila dejstvo, na osnovi katere je živel celi Maribor z okolico vred ... khmm, ker Maribor za milijonskim Zagrebom ni bil brezveze drugo najbolj industrijsko mesto v triindvajset milijonski Jugi ...

P.S.: če sem te narobe razumel, se ti opravičujem ...

Strani: 1