Strani: 1 2 3 4 5 6 7

anon-318930 sporočil: 308
[#2714362] 28.05.18 11:31
Odgovori   +    11
Očitno sem nesocialen, paranoičen moški iz nižjega srednjega razreda,....
0430ABAKU sporočil: 1.776
[#2714366] 28.05.18 11:50
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: 0430ABAKU 28.05.2018 11:50
To sporočilo je izbrisal avtor (28.05.2018 11:51)
FIN223552 sporočil: 1.136
[#2714368] 28.05.18 11:56
Odgovori   +    11
No, pa nam je šla še NSi po gobe zaradi ženske kvote..
Pa saj ne bi odpravili pravice do splava, samo omejili bi jo nekoliko.

Pri nas imamo eno najliberalnejših ureditev za splav, kar spodbuja tudi neodgovornost na strani prebivalstva, nekateri jemljejo to kot zasilno kontracepcijo.
Debata pa je čisto resna: en.wikipedia.org/wik...ion_debate

Sicer pa smo liberalci zdaj res brez vsake izbire.
Raje imam status quo (Kučana), kot SDS sociopate.. Pa raje SDS kot Levico :P

Mah sploh ne grem na volitve!
Gustl sporočil: 13.628
[#2714370] 28.05.18 12:07
Odgovori   +    44
"Danes NSi nima naše podpore."

Naj podam ločeno mnenje - mojo podporo se vedno imajo.

Razlaga:
To s splavom je brezvezna histerija in sploh ne bi smela biti tema, tudi NSi ne zeli, da je to tema pa so zajebali in sedaj kao to je tema.

Kaze pa na siceršnjo nelagodnost skupine volivcev, ki NSi podpira zaradi ekonomskega programa (kamor spadam tudi sam). Ni potrebno veliko, da se cez stranko naredi križ (hehe:), pravzaprav se je stalno v iskanju razlogov, zakaj morda vseeno ne.
Zajebano za stranko, zato morajo se toliko bolj paziti, kaj blebetajo pri temah, ki za nas sploh ne bi smele biti vec teme.
crt sporočil: 27.164
[#2714371] 28.05.18 12:11 · odgovor na: Gustl (#2714370)
Odgovori   +    22
[Gustl]
"Danes NSi nima naše podpore."

Naj podam ločeno mnenje - mojo podporo se vedno imajo.

Razlaga:
To s splavom je brezvezna histerija in sploh ne bi smela biti tema, tudi NSi ne zeli, da je to tema pa so zajebali in sedaj kao to je tema.

Kaze pa na siceršnjo nelagodnost skupine volivcev, ki NSi podpira zaradi ekonomskega programa (kamor spadam tudi sam). Ni potrebno veliko, da se cez stranko naredi križ (hehe:), pravzaprav se je stalno v iskanju razlogov, zakaj morda vseeno ne.
Zajebano za stranko, zato morajo se toliko bolj paziti, kaj blebetajo pri temah, ki za nas sploh ne bi smele biti vec teme.
podpisujem v celoti.
anon-391938 sporočil: 39
[#2714373] 28.05.18 12:38
Odgovori   +    33
Sem ze obkrozil NSi. Sem v tujini in volim po posti.
In mi na pamet ne pade, da jih ne bi volil samo zato, ker NSi predlaga, da naj zenske ne delajo splava na vrat na nos, ampak naj prej dvakrat premislijo.

Glede na osnovno idejo liberalizma, da se moja svoboda neha tam, kjer se tvoja zacne, se lahko vprasamo, kje se zacne svoboda zarodka. In se mi zdi, da je to vredno vsaj dvakratnega premisleka.
anon-318930 sporočil: 308
[#2714375] 28.05.18 12:48 · odgovor na: crt (#2714371)
Odgovori   +    8
[crt]
> [Gustl]
> "Danes NSi nima naše podpore."
>
> Naj podam ločeno mnenje - mojo podporo se vedno imajo.
>
> Razlaga:
> To s splavom je brezvezna histerija in sploh ne bi smela biti tema, tudi NSi ne zeli, da je to tema pa so zajebali in sedaj kao to je tema.
>
> Kaze pa na siceršnjo nelagodnost skupine volivcev, ki NSi podpira zaradi ekonomskega programa (kamor spadam tudi sam). Ni potrebno veliko, da se cez stranko naredi križ (hehe:), pravzaprav se je stalno v iskanju razlogov, zakaj morda vseeno ne.
> Zajebano za stranko, zato morajo se toliko bolj paziti, kaj blebetajo pri temah, ki za nas sploh ne bi smele biti vec teme.

podpisujem v celoti.
Intimno sem proti splavu, prepovadati ga seveda ne gre, ampak, da se ga zlorablja, kot način kontracepcije, sem pa proti. Hudirja, saj moram še zobarja sam plačevat,... Lepo, da so na Financah še razmišljujoči in da je pluralizem mnenj,...
bigl sporočil: 18.363
[#2714376] 28.05.18 12:54
Odgovori   +    25
SDS absolutno. Lep dan.

P.S. Prebral sem programe vseh strank in ni kaj več za razmišljat, če se želi sprememba na bolje. Res sprememba. Bo tudi znotraj SDS sprememba, ki je v programu že nakazana. Vsem v dobro.
barka01 sporočil: 54
[#2714378] 28.05.18 13:04
Odgovori   +    22
Podpiram Požarja. Edini, ki le ne da upravičeno kritizira, ampak si tudi upa iti na volitve.
FIN-454644 sporočil: 10.889
[#2714380] 28.05.18 13:06
Odgovori   +    41
Ksenofobija proti tujemu kapitalu. Ni ksenofobije proti migrantom? Ker: ce prodamo tujemu kapitalu, izgubimo oblast. Ker s pomocjo migrantov ponizamo drzavljane, da morajo biti tiho in ubogati, ker bodo poslej soodlocali migranti. Ker smo bili tolerantni do LGBT, bodo poslej pod dekanom geyem na Filozofski fakulteti ukinili moski spol in bosta Tako Janez kot Micka studentki. Ustavimo konje. Dovolimo razum in custva. Dovolimo, da se ljudje bojijo, ce je nevarno, vprasajmo jih kaj hocejo. Nevladne organizacije naj se odrecejo denarju v prid migrantov, ce jh hocejo imeti. In naj jim odstopijo svoja bivalisca. Ali pa jih povabijo k sebi.
anon-317354 sporočil: 178
[#2714381] 28.05.18 13:10
Odgovori   +    7
Še nihče me ni prepričal, da je s Cerarjem kaj narobe. Vsi le pljuvajo po njem, ker deluje malo medel in cagav, v resnici pa, človek je čisto spodobno vladal!
bigl sporočil: 18.363
[#2714382] 28.05.18 13:11 · odgovor na: crt (#2714371)
Odgovori   +    6
[crt]
> [Gustl]
> "Danes NSi nima naše podpore."
>
> Naj podam ločeno mnenje - mojo podporo se vedno imajo.
>
> Razlaga:
> To s splavom je brezvezna histerija in sploh ne bi smela biti tema, tudi NSi ne zeli, da je to tema pa so zajebali in sedaj kao to je tema.
>
> Kaze pa na siceršnjo nelagodnost skupine volivcev, ki NSi podpira zaradi ekonomskega programa (kamor spadam tudi sam). Ni potrebno veliko, da se cez stranko naredi križ (hehe:), pravzaprav se je stalno v iskanju razlogov, zakaj morda vseeno ne.
> Zajebano za stranko, zato morajo se toliko bolj paziti, kaj blebetajo pri temah, ki za nas sploh ne bi smele biti vec teme.

podpisujem v celoti.
Premalo, če se povzame le neoliberalna ekonomska literatura:-). Ne vem ali je Tonin ekonomist ali kaj drugega. Dejanja pa so drugačna...višja penzija za nekdanjega predsednika države le....Vnaprej vračunana politična naklonjenost določene skupine vplivnih ljudi, razmišljam. (Trump dela recimo za 1 dolar na leto - produkt neolibelarizma = uspešen kapitalist v politiki). Njihov cilj je le, da pridejo v parlament. Lep dan.
anon-299030 sporočil: 1.227
[#2714383] 28.05.18 13:13
Odgovori   +    29
Članek je pravzaprav kolaž misli in čustev s katerimi se soočamo vsi volivci. Ne maram Kučana, ker sem bil njegova žrtev, ne maram SD ker Židanu največ pomeni, da se kot klop drži koalicijske pogodne, pa če je še tako škodljiva za državljane RS, ne maram levice, ki bluzi kot Maduro, ne maram Erjavca, ker samo obljublja potem se izgubi v vsaki koaliciji, najnizkotnejše pa je njegovo pajdašenje z Junk-ovićem, ne maram SMC, ki je v vseh letih samostojne države državljanom slikal drugačno politično etiko, zdrsnil osebno in družbeno najglobje kar je sploh mogoče (kako lahko človek, ki je račun za obnovo svoje hiše plačal na roko, brez računa, zajebava nas državljane z odredbami, davki, blagajnami itd. vse to podprto z dnevnicami in falkonskimi izleti na športne prireditve itd..., ne prenesem več SDS če drugega ne že zaradi njihovega vzdušja ne, ne prenesem Tonina, ki bi hkrati povezal = podprl Kučana in Janšo, pa cerkvene vrednote meša v politiko, kjer jim ni mesta, da bi vlado vodil gospodarstvenik in ga napravil za idealen primerek "felerja" po Petrovem načelu, ne maram LMŠ in Šarca,ker je prazen in porazen in bo najbrž kot vsi politiki "pola sebi, pola šarcu daje", nov obraz, ki bo kmalu zašel na stara pota, pa razne liste, vezane na posmeznika (ali -co), ki so se v preteklosti kompromitirali, ki imajo zgolj eno točko v svojem programu - proti JJ itd. Še SNS z Jelinčičem bi bil boljši, vsaj veš s katere strani bo kaj priletelo.
Ne omenja pa Simona nekaj strank, ki verjetno nimajo kaj dosti možnosti, jih pa združuje volja do konkretnih sprememb: lista novinarja B Požarja, ter doktorja Danijrela Bešiča Loredana.

Imamo za slona veliko problemom, ki ga ne moremo pojesti za en obrok, zato moramo iz njega napraviti ravno prav velike zrezke. Teh ima Požar ravno prav npr.

Medtem, ko te Kopaćeva (SD) v sekretu zgolj "konkretno" gleda, kako ščiješ v školjko, ima Požar konkreten program in le vanj trenutno verjamem, da bi ga bil sposoben izvajati. Vsi ostali, Dobovšek,Čuš itd. so zgolj flancači z edinim motom "posle mene -JA!"

Vrsta vprašanj,ki jih odpira Simona, so odrta rana: kaj prodati in kaj ne ter zakaj, razna etična vprašanja, kot je pravica do splava, so vprašanja etike in ne politike, politika se naj raje vpraša zakaj so metadonske ambulante in igle za drogaše zastojn, medtem ko ni za nujne operacije itd..

Preveč je vsega, želim si le, da iz "slovenceljna" nastane odgovoren Slovenec, ki se ne bo pustil zajebavati usrani politiki, kot smo jo imeli do sedaj.

In da bi ostagli Slovenci, je prav da uveljavimo rek: "ko si v Rimu, počni to kar počno Rimljani!" z drugo besedo, tisto, ki bi iz kakršnih koli okoliščin želel bivati med nami, naj sprejme naše običaje, vrednote, obnašanje itd. in ne obratno, da nas posiljuje s svojimi cotami in svojo religijo in svojstvenim načinom reševanja družbenih problemov (s klanjem in bombami).
Endimion sporočil: 10.298
[#2714384] 28.05.18 13:21 · odgovor na: anon-391938 (#2714373)
Odgovori   +    22
Celo zgodbo s splavom, sem z bivšo partnerko dal skozi.

In če kdo misli, da je to kot obisk poliklinike na napotnico zaradi vraščenega mozolja na levi ritnici se majčkeno moti. Ni tako, in pred zdr. komisijo odgovarjaš tudi na osebno komu zelo neprijetna vprašanja.... in ja.. ono malo glisto od zarodka vidiš.. dobiš slikco za domov. (Ja pri 8 tednih je podoben majhnemu kuščarju z oversized glavo, ni človek, in ni sposoben samostojnih osnovnih življenskih funkcij)

In žalostno je, da je stranka, ki se deklarira kot liberalno, in napredno, stopila na tele (malo tudi) nastavljene grablje.

Tonin je na vprašanje o poziciji okoli splava odgovoril z "Moja žena je tretjič noseča..."

Ja pizda ti materna, samo ti vlečeš 3 jurje na mesec!

Tako kot pravi Gustl, to ne bi smela bit debata, tako kot več ne bi smela bit niti slučajno debata a hodiš v cerkev al ne? Pa v končni fazi prispevke farjem plačuje po sporazumu z RKC država. Zakaj že to plačujemo skupnoskledarsko? Analogij abi bila "Le hodte, le hodte, sam plačajte si pa sami vse skup, vključno s plačami svečenikov"...

Zakaj je šel Tonin lezt v to mi ni jasno, ampak.. Ja bi rekel, da je določena podmnožica folka, ki razmišlja s trezno glavo in pravico do splava jemlje kot nek.. fundament. Tako kot pravico do brezplačne kontracepcije. Lahko so oni stokrat za ekonomsko pa podjetniško pa še ne vem kaj...

Ko oni nesrečni golman v sobot... đabe, da je solidno branil celo leto...
anon-318930 sporočil: 308
[#2714385] 28.05.18 13:25 · odgovor na: Endimion (#2714384)
Odgovori   +    16
Obstajajo kondomi, ... ne rabiš 3 jurje plače
FIN-454644 sporočil: 10.889
[#2714387] 28.05.18 13:27 · odgovor na: anon-299030 (#2714383)
Odgovori   +    6
Korl je govoril, da bi moral imeti vsak penzionist 1000 EU in nemudoma obdavcil vse, ki imajo vec kot 1000 EU penzije in zaradi njega placujejo dohodnino. Torej cimmanj ljudi naj ima 1000 EU penzije. Ce jo imajo, pa jim vzamemo z dohodnino.
anon-318930 sporočil: 308
[#2714388] 28.05.18 13:33 · odgovor na: Endimion (#2714384)
Odgovori   +    8
Moja teta tudi "ni sposobena samostojnih osnovnih življenskih funkcij", in kaj bi ti predlagal?
FIN-454644 sporočil: 10.889
[#2714390] 28.05.18 13:40 · odgovor na: (#2714389)
Odgovori   +    10
Kardelj je rekel, da je Kocbek NULA. In je bil v resnici nula. To vidis, ce preberes dnevnike. Za svojo rit je prodal krscanarje.
kzupanc sporočil: 10.519
[#2714391] 28.05.18 13:42
Odgovori   +    17
Ojoj. Simoni se je pa žal utrgalo. Oziroma pokazala je svoj zelo levi obraz. Nič napačenga. Ampak meni v začetku omenjeno Toninovo mišljenje dobro sede. In začel sem razmišljati, da bi namesto SDS volil NSi. Seveda tudi zaradi zdravstva, gospodarskega programa itd.
kzupanc sporočil: 10.519
[#2714392] 28.05.18 13:48 · odgovor na: Gustl (#2714370)
Odgovori   +    10
Zadnja sprememba: kzupanc 28.05.2018 13:52
[Gustl]
"Danes NSi nima naše podpore."

Naj podam ločeno mnenje - mojo podporo se vedno imajo.

Razlaga:
To s splavom je brezvezna histerija in sploh ne bi smela biti tema, tudi NSi ne zeli, da je to tema pa so zajebali in sedaj kao to je tema.

Kaze pa na siceršnjo nelagodnost skupine volivcev, ki NSi podpira zaradi ekonomskega programa (kamor spadam tudi sam). Ni potrebno veliko, da se cez stranko naredi križ (hehe:), pravzaprav se je stalno v iskanju razlogov, zakaj morda vseeno ne.
Zajebano za stranko, zato morajo se toliko bolj paziti, kaj blebetajo pri temah, ki za nas sploh ne bi smele biti vec teme.
Kako? Ne bi smele biti teme? Kje pa živimo? V mračnjaštvu ali kaj? Vse je lahko tema, če ne omejuje človekovih pravic. Človekova pravica ženske pa ni umetna prekinitev nosečnosti brez pogojev. Kaj pa pravica moškega, da zahteva prekinitev nosečnosti, če ga je ženska izkoristila? Se boste smejali ? :) Zahtevala pa bo preživnino, to pa. Sicer je pa zelo demokratično in sodobno predlagati, da je umetna prekinitev nosečnosti pogojena s predhodnim svetovanjem in seznanitev z možnostjo oddaje otroka v posvojitev ali rejništvo. Prav tako pa delno ali polno samoplačništvo posega. Nekateri ste žal popolnoma iztirili.
bigl sporočil: 18.363
[#2714395] 28.05.18 13:54 · odgovor na: (#2714389)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: bigl 28.05.2018 13:56
[rename]
> [crt]
> > [Gustl]
> > "Danes NSi nima naše podpore."
> >
> > Naj podam ločeno mnenje - mojo podporo se vedno imajo.
> >
> > Razlaga:
> > To s splavom je brezvezna histerija in sploh ne bi smela biti tema, tudi NSi ne zeli, da je to tema pa so zajebali in sedaj kao to je tema.
> >
> > Kaze pa na siceršnjo nelagodnost skupine volivcev, ki NSi podpira zaradi ekonomskega programa (kamor spadam tudi sam). Ni potrebno veliko, da se cez stranko naredi križ (hehe:), pravzaprav se je stalno v iskanju razlogov, zakaj morda vseeno ne.
> > Zajebano za stranko, zato morajo se toliko bolj paziti, kaj blebetajo pri temah, ki za nas sploh ne bi smele biti vec teme.
>
> podpisujem v celoti.

Tudi jaz podpišem tole.

In dodajam svoje videnje Simoninega teksta, ki ga vidim kot (ne)načrten napad na NSI, da ne bi dobili (pre)več glasov, kot jih "žlahtni desnici" namenjajo Murgle.
Da ne bi slučajno prišlo do desne vlade (SDS+NSI+SLS+Požar), je treba napasti vse akterje (potencialne desne vlade).
In za dobro mero udarimo še po Janši (migranti) in dodatno hvalimo Levico, da bo za dobro vago.
Hudiča: Levica = podružbljanje gospodarstva = razlastitev = venezuelska stvarnost. Ravno Levico bi morali (v Financah, če hvalite gospodarski program NSI) sesuti v prafaktorje!
Brezkompromisno in na hard!
Ne pa hvaliti njihovo doslednost???!!!
WTF!!!???
In če k temu dodam še več kot očitno namensko ignoriranje Požarja, potem je tale članek spet tisti iz rubrike "s stisnjenimi zobmi" ... alias "hočem črnca 2.0"
Simona se verjetno bolj spozna na politiko. Jaz zagovarjam veliko koalicijo (naj se tako dolgo usklajujejo kot v Nemčiji) brez drobižastih strank, ki so samo za zgago. Merklova se je tudi znebila "Jamajke". Če se želimo primerjat z Nemčijo. Lep dan.

P.S. : samo Desusa, SD-ja in levice NE blizu. Ne bi rad več poslušal odgovorov na vprašanja v stilu: vprašanje: ....Odgovor. lala..., ampak bi rad povedal še tole. Vedno in redno. Požar: odličen novinar, bolje kot slab politik.
anon-318930 sporočil: 308
[#2714396] 28.05.18 13:54 · odgovor na: (#2714394)
Odgovori   +    3

Da to ne bi smela biti tema je po mojem mišljeno v smislu, da nismo leta 1918 (ali 1818) ampak 2018.
In če ženska izkoristi moškega (???!!!), potem si naj pač sam pripiše, da je razmišljal z napačno glavo :-)))
No, ja oba bi lahko imela glavo in če se gresta spolnost, naj se tega lotita odgovorno, ....
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2714397] 28.05.18 13:56
Odgovori   +    30
Kaksen zelo dobrohoten jezik bi rekel, da Simona na stara leta ohranja mladostno zagnanost in iste visoke ideale: se vedno hoce crnca, in se vedno bi rada da ji davkoplacevalci krijejo, ce mu je prehitro prislo.

Simona, tega tvojega moza bos morala k meni v solo poslat... tukaj mamo veliko crncev, da ga poducijo kako zadovoljiti emancipirano karieristko.

Jaz sem privatno/davkoplacevalsko financiranje splavov postavil dalec med nepomembne teme, in se mi zdi ena druga razlikica med obema desnima bolj pomembna: prerojevanje.

Zdravo je, da je trsica Ljudmila sla v zakulisje in da se pred kamerami afna svezi babyface. Zdravo je, da stranke vsakih 5 - 10 let menjajo frontmane in stari dobijo castna prezidentstva in stolcke na proslavah, komolce pa brusijo novi prasicki. Zdravo je, da to niso hcerke in sinovi prejsnjih, ampak da so psihopateki ki so s svojimi krempeljci prerinili na vrh. Zdravo je, da Potrc caka matildo, v ekrane pa bolsci Zidan, kakorkoli me zona obliva ko ga gledam.

Zato bi nagradil NSi za to smelo potezo, ker babyfaceu veliko manjka in ni bila lahka odlocitev. SDS bom volil, ko bodo svoji velikosti primerno delali na menjavi generacij, in okoli Preroka ne bodo zbrani sami analfabeti in kimavci. Naj gre ze enkrat pisat knjige in neha odganjat volivce s svojim vzvisenim cinizmom.
Endimion sporočil: 10.298
[#2714399] 28.05.18 13:57 · odgovor na: anon-318930 (#2714385)
Odgovori   +    17
Ja tudi sfukana jetra alokoholikov zdravimo na socialo. Kadilske rake v celoti krije ZZZS.

Pa če to pr pušačih še zastopim, ker plačujemo namenski davek v obliki trošarin, pa pivopivci jih imajo, pa ljubitelji visoko oktanskih alkoholnih hlapov tudi..

pa nabijmo trošarine še vinogradnikom? Hey why not?

300 milijonov letno gre za dolgotrajne bolniške! in nas bogaboječe slovence boli emmm 2 mio za splave letno?

število splavov je šlo iz 7799 leta 2001 na 3682 v letu 2015, oziroma se je znižalo za nekih 60%

A strojani s svojimi 15 komadi po ženski brez splava in kontracepcije pa še česa.. so pa čista zmaga?
bigl sporočil: 18.363
[#2714401] 28.05.18 14:02 · odgovor na: (#2714393)
Odgovori   +    20
Zadnja sprememba: bigl 28.05.2018 14:04
[denac]
Nakladanje! Mi smo že tako zabredli, da ne bo vladal nihče drug, kot "globoka država". Kdorkoli bo predsednik vlade ali minister državotvornih resorjev, se bo moral ravnati po navodilih globoke države, po domače, mafije. Nam ni več rešitve.
Kje so ovadbe proti kriminalcem, ki so oprali milijardo $?
V razmislek pa samo ena izjava: janković je v nekem intervjuju na hrvaški TV izjavil, da je "zaščiten", ker je proti Janši. To naj bo argument v pravni državi!!!!!???
Smo v enakem sistemu, kot v jugi, kjer je imela partija glavno besedo. Danes jo ima paradržava (skrita partija). Razlika je le v tem, da za tole, kar javno pišem, (morda?!) ne bom kaznovan.
Globoka država se boji SDS. So že vključili blebetače študente s filofaksa, da začnejo spuščat meglo gostobesedja.

Zato volite SDS, da se skida ta štala in tako dalje (preko 20.000 predpisov katerih ujetniki smo). Ne pa jamrat sedaj in še naslednja leta. Lep dan.

P.S.: Vidim, da te je še sedaj strah njihove na strahovladi (maščevalnosti) temelječe komunistične "demokracije".
Endimion sporočil: 10.298
[#2714402] 28.05.18 14:02 · odgovor na: anon-318930 (#2714388)
Odgovori   +    21
Uzakonil bi pravico do samoevtanazije. Jaz ne vem zakaj jo nimamo.

pravico do tega da sam končaš življenje. IN to bi z lahkoto lahko uredil vnaprej. Jaz Polde, želim, da v primeru moje hibernacije, ki traja dlje od xy časa, potegnete kabel ven iz vtičnice.

Še huje, jaz v primeru Radan mislim, da so imeli morda s tistim kalijem tudi svojci kaj zraven. VSI pacienti so bili terminalno bolni. Skratka s kalijem mu skrajšaš muke. njemu in svojcem. Pravno gre še vedno za umor, ker sami pacienti niso niti mogli izrazit svoje volje. Danes se seveda nihče od teh ljudi ne bo izpostavil (Sodelovanje pri najmanj uboju), ampak... pomisli...

Mojega starega očeta so mrcvarili 6 mesecev. in samo ponavljal je "Jaz imam dosti".

Ja Če imaš pravico do življenja.... imejmo še pravico do dostojne smrti?
anon-318930 sporočil: 308
[#2714403] 28.05.18 14:02 · odgovor na: Endimion (#2714399)
Odgovori   +    2
[Endimion]
Ja tudi sfukana jetra alokoholikov zdravimo na socialo. Kadilske rake v celoti krije ZZZS.

Pa če to pr pušačih še zastopim, ker plačujemo namenski davek v obliki trošarin, pa pivopivci jih imajo, pa ljubitelji visoko oktanskih alkoholnih hlapov tudi..

pa nabijmo trošarine še vinogradnikom? Hey why not?

300 milijonov letno gre za dolgotrajne bolniške! in nas bogaboječe slovence boli emmm 2 mio za splave letno?

število splavov je šlo iz 7799 leta 2001 na 3682 v letu 2015, oziroma se je znižalo za nekih 60%

A strojani s svojimi 15 komadi po ženski brez splava in kontracepcije pa še česa.. so pa čista zmaga?
Z dvema milijonoma bi popravili tudi nekaj zob, aja, po tvoje si ljudje premalo umivajo zobe? No bi pa tela dva milijončka namenili za preventivo pri mladih na področju zobozdravstva ali pa odgovorn spolnosti (tudi tebi mogoče tečaj natikanja kondoma ne bo škodoval) ,...
Gustl sporočil: 13.628
[#2714404] 28.05.18 14:02 · odgovor na: kzupanc (#2714392)
Odgovori   +    7
[kzupanc]
> [Gustl]
> "Danes NSi nima naše podpore."
>
> Naj podam ločeno mnenje - mojo podporo se vedno imajo.
>
> Razlaga:
> To s splavom je brezvezna histerija in sploh ne bi smela biti tema, tudi NSi ne zeli, da je to tema pa so zajebali in sedaj kao to je tema.
>
> Kaze pa na siceršnjo nelagodnost skupine volivcev, ki NSi podpira zaradi ekonomskega programa (kamor spadam tudi sam). Ni potrebno veliko, da se cez stranko naredi križ (hehe:), pravzaprav se je stalno v iskanju razlogov, zakaj morda vseeno ne.
> Zajebano za stranko, zato morajo se toliko bolj paziti, kaj blebetajo pri temah, ki za nas sploh ne bi smele biti vec teme.

Kako? Ne bi smele biti teme? Kje pa živimo? V mračnjaštvu ali kaj? Vse je lahko tema, če ne omejuje človekovih pravic. Človekova pravica ženske pa ni umetna prekinitev nosečnosti brez pogojev. Kaj pa pravica moškega, da zahteva prekinitev nosečnosti, če ga je ženska izkoristila? Se boste smejali ? :) Zahtevala pa bo preživnino, to pa. Sicer je pa zelo demokratično in sodobno predlagati, da je umetna prekinitev nosečnosti pogojena s predhodnim svetovanjem in seznanitev z možnostjo oddaje otroka v posvojitev ali rejništvo. Prav tako pa delno ali polno samoplačništvo posega. Nekateri ste žal popolnoma iztirili.
Najbrž si spregledal, da sem zgoraj zapisal 'za nas'. Torej za neko skupino ljudi, ki tudi voli NSi.

Komot je zate tema in komot je zate tudi zelo pomembna tema, na podlagi katere voliš. Tega ti nihče ne odreka.

It's called democracy.
FIN-454644 sporočil: 10.889
[#2714407] 28.05.18 14:07 · odgovor na: Endimion (#2714402)
Odgovori   +    9
Ves kaksna je razlika med avstralskim in slovenskim profesorjem, ki si zelita oditi s tega sveta? Avstralec se pelje v Svico, se poslovi od sorodnikov in si placa pravico do smrti. Slovenski profesor slep in gluh se vedno rjove o pravicah. In dobi medijski prostor. Veliko medijskega prostora. Pravice se onkraj groba.
anon-318930 sporočil: 308
[#2714408] 28.05.18 14:07 · odgovor na: Endimion (#2714402)
Odgovori   +    2
Ja, ti bi evtanaziral vse, ki bi ti povzročali stroške, ja vem, nimaš 3 jurje plače,....

Strani: 1 2 3 4 5 6 7