Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Pregrešni dizelski objem BMW petice

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Froc sporočil: 1.999
[Avto] Tema: Pregrešni dizelski objem BMW petice
[#2713948] 25.05.18 13:18 · odgovor na: PyotrNovak (#2713945)
Odgovori   +    3
[PyotrNovak]
X6 - strgana veriga pri cca 160.000. Orgija med bati in ventili. Zlomljena vzmet zadaj, potrebno menjat obe naenkrat, pa še kaj.

520 - vse po malem: turbina, amortizerji, polosi, cel kup male jebe ves čas. Vem da sem vozil redno vozil hčerko k njenemu mehaniku. Nekoč sem si ga sposodil, pa mi pravi: "Za moj BMW je že božič, vse lučke svetijo. Od nezapetega pasu, praznih gum, etc; toda kot vsak pošten nemc' blefira, je vse v redu ti se samo pelji."
Miljon popolnoma nepotrebnih el.motorjev in relejev ki se seveda kvarijo.

Sem imel Mondea do skoraj pol miljona, pa mašina ni bila enkrat odprta.

PS: tudi komentarji v US, ko gre za nemce NISO pohvalni: predragi, pokvarljivi.
Partnerjeva zena je tam kupila minija (BMW motor) in je bila prvo leto v povprečju vsaka dva meseca na servisu.....

Moj mehanik je rekel: Prihaja moj rojstni dan, prosim kupi si BMW. S tem kar imaš sedaj ne zaslužim nič.
Enako pri Superbu, z vso opremo za katero je pri BMWju treba odštetiveč kot za celega Superba. V 9 letih ni crknu noben električni del, senzor, stikalo, ne vem kaj še vse je vgrajeno, da deluje. Redno menjam olje in filtre ter ostale dele po servisnem programu. To je tudi vse. V 9 letih še nisem na 4000€. Tudi o izgubi vrednosti vsaj v zadnjih 4 letih nima smisla izgubljati besed. Vsakemu pač po svojih željah. Verjamem, da imajo nemški lastniki sive lase zaradi Čehov in jih že kar malo omejujejo.