Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Začelo se je: Hamburg prepoveduje vstop dizelskih avtov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[najobj]
... Začelo se je: Hamburg prepoveduje vstop dizelskih avtov ...

... eh, nič se ni začelo, ker so na Financah takšni clickbait naslovi stalna praksa že nekaj let ...

P.S.: Hamburg je očitno www.google.si/maps/p...d9.9451868 malo večji kot nekaj kilometrov dolga aleja, sploh pa mi ni jasno, kakšno korist za zrak razen za 272 prebivalcev www.ndr.de/nachricht...te110.html bo prepoved vožnje nekaj dizlašev naredilo milijonskemu mestu z enim največjih en.wikipedia.org/wik...of_Hamburg pristanišč na svetu ... khmm, razen če bodo vrli mestni očetje za boljši zrak vstop v Hamburg prepovedali tudi vsem ladjam, zaradi katerih je nastal in od katerih Hamburg živi že skoraj 1000 let ...
Fajn linki, osvezujem nemscino :-) Hvala da opravljas novinarsko delo, ceprav si zgolj zastonjkarski forumas in ne novinar!

O clanku pa nimam komentarjev ker avto rubrike ne berem... sem bil ob nekaj pikrih pripombah vabljen k nebranju avto rubrike in vabilo spostujem :-)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2713765

Strani: 1

najobj sporočil: 31.869
Zadnja sprememba: najobj 24.05.2018 15:32
[NemirniTujec]
> [najobj]
> ... Začelo se je: Hamburg prepoveduje vstop dizelskih avtov ...
>
> ... eh, nič se ni začelo, ker so na Financah takšni clickbait naslovi stalna praksa že nekaj let ...
>
> P.S.: Hamburg je očitno www.google.si/maps/p...d9.9451868 malo večji kot nekaj kilometrov dolga aleja, sploh pa mi ni jasno, kakšno korist za zrak razen za 272 prebivalcev www.ndr.de/nachricht...te110.html bo prepoved vožnje nekaj dizlašev naredilo milijonskemu mestu z enim največjih en.wikipedia.org/wik...of_Hamburg pristanišč na svetu ... khmm, razen če bodo vrli mestni očetje za boljši zrak vstop v Hamburg prepovedali tudi vsem ladjam, zaradi katerih je nastal in od katerih Hamburg živi že skoraj 1000 let ...
Fajn linki, osvezujem nemscino :-) Hvala da opravljas novinarsko delo, ceprav si zgolj zastonjkarski forumas in ne novinar!

O clanku pa nimam komentarjev ker avto rubrike ne berem... sem bil ob nekaj pikrih pripombah vabljen k nebranju avto rubrike in vabilo spostujem :-)
... čuj, če bi namesto nebranja avto rubrike bral Špeckahlanje našega pobalina, bi vedel forum.finance.si/?m=...748&single , da nisem zastonjkarski forumaš, čeprav imam zaradi svojega prostovoljstva na totem forumu nekaj malega popusta ...

Strani: 1