Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Mattte1 sporočil: 15
Naj si vzamejo HBO za vzgled kjer so filmi prevedeni in kjer imaš dejansko realtime Slovenski support. Katastrofa ta Neflix. Razen golega filma ti ne ponudijo nič. In da ne bo zdaj pametovanje, žal niso vsi native speakerji in tukaj ti hitro uide bistvo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2713530

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.625
[Mattte1]
Naj si vzamejo HBO za vzgled kjer so filmi prevedeni in kjer imaš dejansko realtime Slovenski support. Katastrofa ta Neflix. Razen golega filma ti ne ponudijo nič. In da ne bo zdaj pametovanje, žal niso vsi native speakerji in tukaj ti hitro uide bistvo.
Če so problem podnapisi, Netflix torej ni produkt zate. Ne obljubljajo podnapisov, torej niti ni razloga za razburjanje glede tega. Saj ne more biti vse za vsakogar.

Meni je fajn, nisem še imel slabe izkušnje z njimi, mi je pa produkcija vedno slabša, nekoliko je na silo. Ko mi ne bo več fajn, bom odpovedal. Easy as that.
bc123a sporočil: 48.253
[Mattte1]
Naj si vzamejo HBO za vzgled kjer so filmi prevedeni in kjer imaš dejansko realtime Slovenski support.
Ali pa se dvignes iz te mlake poimenovane Slovenija in se naucis anglesko in cenis, da imajo angleske podnapise.

Jesus christ.

Strani: 1