Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.796
[MarijanMacek]
> [0513ANITO]
> > [sopranos]
> > Takole sodniški bebci dajejo legalnost in legitimnost mafijcu, ki vlada Ljubljani. A žal je to realnost časa v katerem živimo. V naslednjem mandatu se bo zaprlo še polje svobode na forumih in internetu. In spet bomo tam kjer smo začeli. V avtoritarni, nedemokratični državi.
>
> Tako, je...
>
> Naslendnja bo na udaru svoboda govora (sem sevda spada tudi formsko izražanje) ...oz. reaktivacija 133 člena.
>
> Naj še enkrat ponovno zapišem (tudi v vednost cenzorjem tega foruma)
>
> Kdor se čuti osebno užaljen ima seveda možnost terjati zadoščenje v civilnem postopku na lastno pobudo. Pragnjanje svobode govora po uradni dolžnosti je pa ...nimam besed.


> Svoboda govora je ABSOLUTNA ali je pa NI. (Svobode namreč)
>

Načelno je že dolgo časa znano, da je svoboda omejena s svobodo drugega. Več o tvojem napačnem pojmovanju svobode pa si preberi recimo na

sl.wikipedia.org/wik...iah_Berlin

Podajam samo eno misel I. Berlina, malo slovnično dodelano iz slovenske wikipedije:

Absolutna svoboda, ki ni omejena z ničemer, vodi v zatiranje svobode šibkejšega. Iz tega sledi, da je treba potegniti mejo med avtonomnostjo območja zasebnega življenja od območja javne oblasti, oziroma močnejšega drugega[7]. ...
No daj pa meni razloži, kako moja svoboda govora ogroža tvojo svobodo govora?

Tud, če bi ti rekel, da si cepec.