Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[sopranos]
Takole sodniški bebci dajejo legalnost in legitimnost mafijcu, ki vlada Ljubljani. A žal je to realnost časa v katerem živimo. V naslednjem mandatu se bo zaprlo še polje svobode na forumih in internetu. In spet bomo tam kjer smo začeli. V avtoritarni, nedemokratični državi.
Ljubljanski sodniki vedo, če na kakršen koli način prizadenejo Jankoviča so s tem dejanjem svojim otrokom in vnukom zaprli državne občinske službe v Jankovičevi ljubljanski "pičkovini".

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2713044

Strani: 1

robi2107 sporočil: 4.272
Zadnja sprememba: robi2107 21.05.2018 20:28
[FIN-311684]
Ljubljanski sodniki vedo, če na kakršen koli način prizadenejo Jankoviča so s tem dejanjem svojim otrokom in vnukom zaprli državne občinske službe v Jankovičevi ljubljanski "pičkovini".
Še kamen ni večen, pa nije ni Zoki. Enkrat sem se nekaj bunil, ker nam MOL krajanom greni življenje z oddajanjem dvorane za eno konkretno prireditev, katere zdaj tukaj ne bi imenoval, imamo pa zaradi nje takrat tukaj popoln kaos. No, po krajšem dopisovanju z MOL-ovimi aparatčiki je sledil klic iz zokijeve pisarne. On, Zoki osebno, je klical mene, da me bo napizdil, kako si jaz upam nekaj protestirati. Ni imel sreče, ker sem ga napizdil nazaj. Ko je videl, da jaz nisem noben šolarček, ki se mu bo pustil oštevati, sva po hitrem postopku zaključila.

Strani: 1