Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.823
[sopranos]
Takole sodniški bebci dajejo legalnost in legitimnost mafijcu, ki vlada Ljubljani. A žal je to realnost časa v katerem živimo. V naslednjem mandatu se bo zaprlo še polje svobode na forumih in internetu. In spet bomo tam kjer smo začeli. V avtoritarni, nedemokratični državi.
Tako, je...

Naslendnja bo na udaru svoboda govora (sem sevda spada tudi formsko izražanje) ...oz. reaktivacija 133 člena.

Naj še enkrat ponovno zapišem (tudi v vednost cenzorjem tega foruma)

Svoboda govora je ABSOLUTNA ali je pa NI. (Svobode namreč)

Kdor se čuti osebno užaljen ima seveda možnost terjati zadoščenje v civilnem postopku na lastno pobudo. Pragnjanje svobode govora po uradni dolžnosti je pa ...nimam besed.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2713041

Strani: 1

anon-178149 sporočil: 4.311
[0513ANITO]
> [sopranos]
> Takole sodniški bebci dajejo legalnost in legitimnost mafijcu, ki vlada Ljubljani. A žal je to realnost časa v katerem živimo. V naslednjem mandatu se bo zaprlo še polje svobode na forumih in internetu. In spet bomo tam kjer smo začeli. V avtoritarni, nedemokratični državi.

Tako, je...

Naslendnja bo na udaru svoboda govora (sem sevda spada tudi formsko izražanje) ...oz. reaktivacija 133 člena.

Naj še enkrat ponovno zapišem (tudi v vednost cenzorjem tega foruma)

Kdor se čuti osebno užaljen ima seveda možnost terjati zadoščenje v civilnem postopku na lastno pobudo. Pragnjanje svobode govora po uradni dolžnosti je pa ...nimam besed.
Svoboda govora je ABSOLUTNA ali je pa NI. (Svobode namreč)
Načelno je že dolgo časa znano, da je svoboda omejena s svobodo drugega. Več o tvojem napačnem pojmovanju svobode pa si preberi recimo na

sl.wikipedia.org/wik...iah_Berlin

Podajam samo eno misel I. Berlina, malo slovnično dodelano iz slovenske wikipedije:

Absolutna svoboda, ki ni omejena z ničemer, vodi v zatiranje svobode šibkejšega. Iz tega sledi, da je treba potegniti mejo med avtonomnostjo območja zasebnega življenja od območja javne oblasti, oziroma močnejšega drugega[7]. ...
anon-149637 sporočil: 3.223
Kdor se čuti osebno užaljen ima seveda možnost terjati zadoščenje v civilnem postopku na lastno pobudo. Pragnjanje svobode govora po uradni dolžnosti je pa ...nimam besed.

Jaz imam dovolj besed,ampak vse so preveč sočne za ta forum.

Strani: 1