Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-234516 sporočil: 1.943
[vrac]
> [adana]
> > [vrac]
> > > [adana]
> > > Vidiš med teh 80 % mentalnih revežev spadaš tudi ti;, če si mi že dal repliko, bi jo lahko tudi argumentiral. Ampak ne, za mentalne reveže je to preveč.
> >
> > Glede na to, kako veliko število belih miši (mentalnih revežev) se ti je pričelo prikazovati, bi na tvojem mestu obiskal ustrezno psihiatrično ustanovo, da bi mi dali ustrezna zdravila za odpravo tovrstnih težav. Medicina je že kar močno napredovala tudi na področju duševnega zdravja.
>
> Tipičen odgovor pristaša levakov in mentalnega reveža, napad na osebnost brez argumentiranja.

Pa ti to čisto resno? Ti mene in 1.600.000 sodržavljanov Slovenije oceniš za mentalne reveže in ko ti nastavim ogledalo, mene obtožiš, da sem se spravil na tvojo osebnost brez argumentov? Če misliš, da so tvoji argumenti zares močnejši od mojih, si čisto zares zrel za psihiatrično obravnavo. Celo Trump, ki presega vse meje neumnosti, je za tebe vajenec.
Najprej preberi malo literature, kaj so močnejši argumenti.
Glede državljanov, ki jih omenjaš; dejstvo je, da so po vojni pobili ali drugače razgnali cvet slovenski intelektualcev, kar jih je še ostalo pa danes njihovi potomci"bežijo"tam kjer jim klima ne duši njihovega razvoja.Ostaja pa, se ve kdo, na njihova mesta pa uvažajo težkokategornike iz naših bivših bratskih republik. Forum 21 na prefinjen način "pobija" avtohton slovenski narod.