Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

vrac sporočil: 11.068
Zadnja sprememba: vrac 12.05.2018 07:50
[adana]
Vidiš med teh 80 % mentalnih revežev spadaš tudi ti;, če si mi že dal repliko, bi jo lahko tudi argumentiral. Ampak ne, za mentalne reveže je to preveč.
Glede na to, kako veliko število belih miši (mentalnih revežev) se ti je pričelo prikazovati, bi na tvojem mestu obiskal ustrezno psihiatrično ustanovo, da bi mi dali ustrezna zdravila za odpravo tovrstnih težav. Medicina je že kar močno napredovala tudi na področju duševnega zdravja.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2711459

Strani: 1

anon-234516 sporočil: 1.943
[vrac]
> [adana]
> Vidiš med teh 80 % mentalnih revežev spadaš tudi ti;, če si mi že dal repliko, bi jo lahko tudi argumentiral. Ampak ne, za mentalne reveže je to preveč.

Glede na to, kako veliko število belih miši (mentalnih revežev) se ti je pričelo prikazovati, bi na tvojem mestu obiskal ustrezno psihiatrično ustanovo, da bi mi dali ustrezna zdravila za odpravo tovrstnih težav. Medicina je že kar močno napredovala tudi na področju duševnega zdravja.
Tipičen odgovor pristaša levakov in mentalnega reveža, napad na osebnost brez argumentiranja.
anon-317028 sporočil: 30.415
[vrac]
> [adana]
> Vidiš med teh 80 % mentalnih revežev spadaš tudi ti;, če si mi že dal repliko, bi jo lahko tudi argumentiral. Ampak ne, za mentalne reveže je to preveč.

Glede na to, kako veliko število belih miši (mentalnih revežev) se ti je pričelo prikazovati, bi na tvojem mestu obiskal ustrezno psihiatrično ustanovo, da bi mi dali ustrezna zdravila za odpravo tovrstnih težav. Medicina je že kar močno napredovala tudi na področju duševnega zdravja.
Ne, ne, samo ne na psihiatrično ustanovo saj te bodo tam dočakali zdravniški norci s čustvenimi, bipolarnimi, anksioznimi, maničnimi, depresivnimi... in drugimi motnjami, ki so od leta 2008 do leta 2015 mladim med 15 in 19 letom predpisali za tri četrtine več antidepresivov, anksiolitikov, antipsihotikov, psihostimulansov, hipnotikov, sedativov...nekatere od teh so predpisovali že malčkom do 4 leta starosti!!!! V Delu je dolg članek o tem, sicer brez omenjanja zdravniških norcev.

Strani: 1