Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Dragi zobozdravnik, se jeziš na Hrvata?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

dz1975 sporočil: 2.264
Jaz sem nasedel hrvaški propagandi in mamo peljal na eno njihovih večjih klinik, da so ji naredili par mostičkov na spodnji čeljust. Plačala je 3.000 eur za šušmarsko delo; bolečine, krvavitve, gnojenje... Za več dela je potem na koncu v Sloveniji plačala manj in dobila super storitev.
Hrvaški zobarji so mogoče absolutno poceni, samo realno so 5x predragi glede na (ne)kvaliteto svojih storitev.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2711452

Strani: 1

sopranos sporočil: 11.404
[Glavni forum] Tema: Dragi zobozdravnik, se jeziš na Hrvata?
[#2711504] 12.05.18 14:04 · odgovor na: dz1975 (#2711452)
Odgovori   +    6
[dz1975]
Jaz sem nasedel hrvaški propagandi in mamo peljal na eno njihovih večjih klinik, da so ji naredili par mostičkov na spodnji čeljust. Plačala je 3.000 eur za šušmarsko delo; bolečine, krvavitve, gnojenje... Za več dela je potem na koncu v Sloveniji plačala manj in dobila super storitev.
Hrvaški zobarji so mogoče absolutno poceni, samo realno so 5x predragi glede na (ne)kvaliteto svojih storitev.
Kjer je masovka je pač tako, da je vprašljiva tudi kvaliteta.

Apriori reči, da so vsi Hrvatje slabi je po mojem napačno. Pa na splošno ne maram Hrvatov. Kaj pa misliš, da Avstrijci govorijo za Slovence? Tako kot mi za Hrvate.

Je treba delati na kvaliteti. Ampak pri nas je pač tako, da se na tam vedno manj dela. Javni sektor je zadovoljen v svojem malem svetu in ga povsem briga za realni svet.

Še sreča, da imamo izvoz in presežek v menjavi s tujino. Da se akumulira kapital. Upam tudi, da bodo Slovenci, ki delajo v tujini poslali več denarja v Slovenijo, kot ga tujci, ki delajo v Sloveniji pošljejo v tujino. Pa če bomo imeli še več tujih investicij, potem bodo zadeve kar solidne.

Bo potem lahko cel storitveni sektor dobro živel. Ampak za kaj takega bo treba tudi malo sprostiti davčni primež. Pa tudi malo razjebati to birokratsko sodrgo, ki onemogoča razvoj Slovenije.

Strani: 1