Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Tečnarjenje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Tečnarjenje
[#2711394] 11.05.18 16:35 · odgovor na: najobj (#2711372)
Odgovori   +    1
[najobj]
P.S.: Kangla niti Mariborčan ni, pa da bi ga kdo zaradi tega po pomoti lahko imel za mojega, tako da takih provokacij na totem forumu ne bom več dolgo trpel ...
Hm, je to lokalšovinizem ali razredna/kastna nestrpnost? So kmetje iz okolice spodnještajerske prestolnice dobri samo za oskrbovanje meščanske tovarišije/gospode s pridelki (še najraje žlahtno tekočimi) in kakšno policajsko službo?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2711394

Strani: 1

anon-204390 sporočil: 13.528
[Odklop] Tema: Tečnarjenje
[#2711428] 11.05.18 19:48 · odgovor na: pobalin (#2711394)
Odgovori   +    1
[pobalin]
> [najobj]
> P.S.: Kangla niti Mariborčan ni, pa da bi ga kdo zaradi tega po pomoti lahko imel za mojega, tako da takih provokacij na totem forumu ne bom več dolgo trpel ...

Hm, je to lokalšovinizem ali razredna/kastna nestrpnost? So kmetje iz okolice spodnještajerske prestolnice dobri samo za oskrbovanje meščanske tovarišije/gospode s pridelki (še najraje žlahtno tekočimi) in kakšno policajsko službo?
Toti Štojerci se ne zastopijo dobro niti med seboj. Ampak zanimivo, da se celo s svojimi najbližjimi sosedi Prekmurci ne zastopijo najbolje (zadnjič sem od enega Prekmurca slišal, da je ena hujših žalitev, če jih slučajno po pomoti imenuješ Štajerc).
najobj sporočil: 31.918
[Odklop] Tema: Tečnarjenje
[#2711796] 14.05.18 09:41 · odgovor na: pobalin (#2711394)
Odgovori   +    1
[pobalin]
> [najobj]
> P.S.: Kangla niti Mariborčan ni, pa da bi ga kdo zaradi tega po pomoti lahko imel za mojega, tako da takih provokacij na totem forumu ne bom več dolgo trpel ...
Hm, je to lokalšovinizem ali razredna/kastna nestrpnost? So kmetje iz okolice spodnještajerske prestolnice dobri samo za oskrbovanje meščanske tovarišije/gospode s pridelki (še najraje žlahtno tekočimi) in kakšno policajsko službo?
... ja, vse to in še več ... jebiga, Kanglerju iz časov županovanja lahko marsikaj pozabim, tistega javno-privatnega ropanja ljudi pod krinko prometne varnosti z radarji po celem Mariboru pa požrešni pokvarjeni barabi enostavno ne morem ...

P.S.: Bojan Požar je "čisti" Mariborčan in čeprav ga poznam že celo življenje, zato niti približno ni "moj" ...

Strani: 1