Strani: 1

anon-343346 sporočil: 396
[#2710316] 05.05.18 09:32
Odgovori   +    1
Zanimivo.
Tukaj me nekaj drugega zanima in to je kako bodo pragovi znižali hrup, če pa imamo lokomotive in vagone, kateri ropotajo kot leseni voz po makadamski cesti.

Ko hodim okrog vidim neko zanimivost in to je, da vlsaki, katere vlečejo Slovenske lokomotive ropotajo kot strela in sočasno vidim tuj operaterje, kjer vlaki tečejo izredno tiho in to na istem delo proge. To zanimivost sem opazil že večkrat.
anon-398861 sporočil: 74
[#2710522] 07.05.18 10:28 · odgovor na: anon-343346 (#2710316)
Odgovori   +    0
[tone45]
Zanimivo.
Tukaj me nekaj drugega zanima in to je kako bodo pragovi znižali hrup, če pa imamo lokomotive in vagone, kateri ropotajo kot leseni voz po makadamski cesti.

Ko hodim okrog vidim neko zanimivost in to je, da vlsaki, katere vlečejo Slovenske lokomotive ropotajo kot strela in sočasno vidim tuj operaterje, kjer vlaki tečejo izredno tiho in to na istem delo proge. To zanimivost sem opazil že večkrat.

Na samem vzhodu Slovenije imamo nove ganz nove tire, pa ko sediš v potniškem vlaku imaš občutek da so vsa kolesa v osmici, ne samo da trese, suče te levo desno...
Torej so vagoni ali zastareli ali pa tako slabo vzdrževani,....

Ko se kje drugje po evropi voziš z vlaki ... Pariz, dunaj, itd... proga ne izgleda dosti starejša od naše,... vlak je mogoče res da novejši,.... ampak je vožnja mirna, da se kave ne polije ...

Strani: 1