Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Je bilo bolje, ko so bile na voljo katrce?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

shevchenko sporočil: 21.898
da, bilo je bolje in to precej. avti so bili cenejsi, kaj sele gorivo. p pocitnice. ce ze racunate rast plac od socializma, poglejte tudi rast zivljenjskih stroskov. pa prosim ne gledat inflacije, ker nihce ne potrebuje kanotjer in dizelskih lokomotiv....

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2709947

Strani: 1

PyotrNovak sporočil: 5.775
[Glavni forum] Tema: Je bilo bolje, ko so bile na voljo katrce?
[#2709967] 01.05.18 19:27 · odgovor na: shevchenko (#2709947)
Odgovori   +    12
Razmisljam: le v KATERI SFRJ sem jaz prezivel monoooogo prevec let. Ocitno paralelna vesolja obstajajo.
V mojem: ni bilo praska, bencina, plenic, materiala in orodja za proizvodnjo, cementa. Prepovedan uvoz racunalnikov, brutalna inflacija - na koncu cca 30% na mesec, nore carine za normalen avto........Z eno besedo BEDA v primerjavi z Avstrijo.
Smo pa imeli kult osebnosti, ki NI znala poskrbeti za miren prehod v normalno drzavo in je KRIVA za kaksnih 100.000 pobitih v drzavljanski vojni.
Poleg tega enonogi zaseda tudi visoko castno mesto med mnozicnimi morilci dvajsetega stoletja - 13 mesto. S tem da prvi dve mesti drzita komunista: Stalin in Mao.
www.dailymail.co.uk/...world.html
anon-204390 sporočil: 13.528
[Glavni forum] Tema: Je bilo bolje, ko so bile na voljo katrce?
[#2710043] 02.05.18 19:12 · odgovor na: shevchenko (#2709947)
Odgovori   +    0
[shevchenko]
da, bilo je bolje in to precej. avti so bili cenejsi, kaj sele gorivo. p pocitnice. ce ze racunate rast plac od socializma, poglejte tudi rast zivljenjskih stroskov. pa prosim ne gledat inflacije, ker nihce ne potrebuje kanotjer in dizelskih lokomotiv....
Kakšne katrce neki tovariš, Moskvič je bil pravi avto za pravoverne (čeprav se jih v Sloveniji res ni vozilo mnogo, očitno Slovenci nismo bili res pravoverni:))
youtu.be/DMTkbZKZiF0?t=396

Strani: 1