Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

mimoidoci sporočil: 5.985
[vrac]
>Po bonitetni hiši Moody's je z znižanjem rejtinga Nove ljubljanske banke (NLB) zagrozila še bonitetna družba Fitch - in enako, se pričakuje, naj bi v kratkem naredila še tretja velika S&P. Kot smo razkrili pred tednom, je razlog neprivatizacija banke - bonitetne hiše to pojasnjujejo z ogroženo dolgoročno kapitalsko stabilnostjo, saj država po evropskih pravilih ne bi smela več zagotoviti kapitala banki, če bi ga ta potrebovala.

>Za tri druge slovenske banke - NKBM, Inteso SanPaolo in Gorenjsko banko pa Fitch sporoča, da so stabilnejše.

Neoliberalne hijene delajo proti nam Slovencem. Ti pogoltneži nam lažejo, nam kradejo in manipulirajo z nami na polno. To trdim že zelo dolgo časa, cilj je pokrasti Slovence, do gat nas sleči. Znižujejo oceno najbolj uspešne slovenski banke, res smeti, ki delajo mnogo slabše kot NLB (recimo NKBM) pa ocenjujejo bolje ali dvigujejo njihovo boniteto. Kdo je tu nor? Nas so pokradli že ko so poslali bataljon romunskih golobradih študentov, da so "izračunali" velik primanjkljaj. In sedaj, ko bi ga lahko banka vrnila, nam s temi umazanimi triki to preprečujejo. Če kdo ne vidi v tem svinjarije je osel ali podkupljen. Druge ni. Za milijarde EUR-ov gre, prijatelji. In če kdo misli, da se bo mednarodna kamarila, ki se je zarotila proti nam ustavila se moti, Ko zavohajo kri (beri denar) se ne ustavijo.
In kar j najblj zanimivo, te boitetne hiše so se zarotile poti nam, Nemce pa pustijo pri miru, čeprav Nemčija kontrolira banke ravno preko zveznih dežel, ki je vsaka zase mnogo močnejša kot je Slovenija. To za njih ni problem, problem je pa NLB! Noro.
Ko že misliš, da je en butelj med cca tristo forumaši ravno dovolj, se jih takoj najde še osem, ki mu za vrhunsko aboten tekst dodelijo plus.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2709494

Strani: 1

vrac sporočil: 11.068
Ko že misliš, da je en butelj med cca tristo forumaši ravno dovolj, se jih takoj najde še osem, ki mu za vrhunsko aboten tekst dodelijo plus.
Če me idiot označi za butlja je to za mene kompliment. Če bi me hvalil, bi bilo z mojim mnenjem kaj narobe.

Strani: 1