22 min
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi
1 ura
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
2 uri
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
2 uri
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
2 uri
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
2 uri
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
3 ure
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 1
3 ure
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
3 ure
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
3 ure
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 2
3 ure
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
4 ure
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
4 ure
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
5 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
6 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
6 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
6 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1
6 ur
Primerjava: v kateri banki imajo najvišje plače
7 ur
Namesto da bi vzel lizing za avtomobil, sem raje vložil v zeleno obveznico (Oglas)
7 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Froc sporočil: 2.021
[hocevarb]
> [bc123a]
> Umikam obtozbo.

:-)

> Sem sel preverjat in gre tocno za isti model polnilne postaje.

Lahko napišete, kako ste preverili. Tudi jaz sem namreč to iskal.

Morda ni nepomembno, da so lani poročali o "150-350 kW product", v letošnjih poročilih pa tistega 150 ni.
Dajte že pričeti brati in potem prevajati tudi PRovske finte. Napisali so "up to 350 kilowatts" kar je samo poceni PR trik namesto poštenega 150 do 305. Do 350 ne pomeni 350 ampak tudi vse tisto manj od tega. Na tem delati članek je hudo majavo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2709284

Strani: 1

BorutHocevar sporočil: 1.534
[Froc]
Dajte že pričeti brati in potem prevajati tudi PRovske finte. Napisali so "up to 350 kilowatts" kar je samo poceni PR trik namesto poštenega 150 do 305. Do 350 ne pomeni 350 ampak tudi vse tisto manj od tega. Na tem delati članek je hudo majavo.
:-) No, pa vključimo "up to 350 kW". Kaj dobimo?

Zadeva postane še bolj fascinantna: z manjšo močjo od 350 kW napolnijo avto v 8 minutah za do 200 km. Če to zmorejo s 150 kW, so vsi drugi pogoni tik pred izumrtjem.

By operating at powers of up to 350 kilowatts, the newest model from ABB, Terra High Power charger, adds up to 200 kilometers of range to an electric vehicle in just 8 minutes.

Strani: 1