Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[hocevarb]
> [bc123a]
> In prosim, kje ste prebrali tisto o 200 km voznje v 8 minutah? Nic ne pise o tem, to je novinarska raca, nastala ocitno iz povrsnega branja press releasa in povrsnega racunanja za tem.
>
> Lepo pise da en avto polni z 150kW. V osmih minutah torej v njega pretoci 150*8/60=20 kWh. Poraba elektricnih avtov se giblje okrog 20 kWh/100km, torej je to polnjenje dovolj za 100 km, in ne 200.
>
> Nehajte zavajati!
>

new.abb.com/news/det...e-mobility

By operating at powers of up to 350 kilowatts, the newest model from ABB, Terra High Power charger, adds up to 200 kilometers of range to an electric vehicle in just 8 minutes.
Ze tezim piarovcem pri ABB. Da vidimo, ali me bodo ignorirali :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2709239

Strani: 1

BorutHocevar sporočil: 1.534
[bc123a]
Ze tezim piarovcem pri ABB. Da vidimo, ali me bodo ignorirali :)
Morda niste videli: vi se sklicujete na objavo z lanskega oktobra, ko so napovedali predstavitev polnilnice nekaj dni kasneje.
new.abb.com/news/det...e-mobility

Jaz sem citiral nedeljsko objavo ABB, kjer jasno piše o enem avtu v osmih minutah:
new.abb.com/news/det...e-mobility

Še preden dobite odgovor od ABB, lahko torej umaknete vaše obtožbe o novinarski raci, površnem računanju, itd.
In prosim, kje ste prebrali tisto o 200 km voznje v 8 minutah? Nic ne pise o tem, to je novinarska raca, nastala ocitno iz povrsnega branja press releasa in povrsnega racunanja za tem.
Samo bral sem novejše objave od tiste, ki ste jo prebrali vi

Strani: 1