54 min
Rusi Sloveniji napovedujejo kibernetsko vojno. Kako zaščititi vaše podjetje 1
1 ura
Nočete kupiti bitcoina? Morda vas prepričajo kriptodelnice
2 uri
Gradnja hitre ceste od priključka Velenje jug do priključka Slovenj Gradec jug na 3. razvojni osi sever (Oglas)
2 uri
Hitra rast števila kibernetskih napadov na mobilne telefone – kako jih zaščititi
2 uri
Ste izpeljali odličen B2B e-commerce projekt? Prav vas iščemo!
3 ure
Subvencije za energente: podjetja bi lahko še dolgo čakala na polno izplačilo
3 ure
Quercus: S popolnim vinom za žar lahko v nagradni igri osvojite – žar! (Oglas)
3 ure
Vino tedna: Gevrey-chambertin 1er cru 2019, Joseph Drouhin
3 ure
Vinska klet Metlika ima novo blagovno znamko Jurius
5 ur
(Intervju) Saška Rihtaršič, Danfoss: Vsa Evropa bi se lahko ogrevala z odpadno toploto iz industrije 2
8 ur
Škrabec, Petrič in Južna spet slavijo 1
8 ur
Chris Barton, britanski komisar za trgovino: Uporabite nas. Smo odlična odskočna deska do največjih trgov
15 ur
BMW v najdaljšem slovenskem predoru razkril kupejevskega X2 in največjega minija
15 ur
Električni avtobusi, vodikova centrala in polnilnice v Kranju 5
15 ur
Najbolj brani članki danes
16 ur
Kibernetska varnost postaja glavno poslovno tveganje. Zakaj? (PRO)
17 ur
Tako Gruntek raste z dostavo zelenjave od njive do mize
17 ur
JEK 2: jedrska resolucija v državni zbor po hitrem postopku 4
18 ur
Nepremičninska strokovnjaka o dogajanju v Evropi in Sloveniji
18 ur
Kia EV9 je svetovni avto leta 2024, med zmagovalci še BMW 5, volvo EX30, ioniq 5 N in toyota prius 5

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-127452 sporočil: 2.567
Zadnja sprememba: anon-127452 23.04.2018 15:33
[kajulci]
> [Valuk]
> > [kajulci]
> >
> >
> > Seveda. Ampak zakaj si to napisal z očitajočim tonom? Ali ti trdiš, da je to nekaj slabega, če moški rad pogleda lepo žensko?
>
> Ampak kot je kolega NemirniTujec pronicljivo ugotovil, družba ženske, ki so grde ( in ob tem niso pametne oz. nimajo nekega specialnega znanja) zavrže na smetišče oz. lahko kandidirajo samo za čistilke.
>
> To ni vredu in to smao pomeni, d aima diktatura tiča prevelik vpliv.

No, s tem, da ima diktatura tiča prevelik vpliv, se jaz komot strinjam. Ampak jaz ne vidim problema tam, kjer ga vidiš ti. Ti vidiš problem v tem, da grde ženske in hkrati glupe nimajo možnosti, jaz pa vidim problem v tem, da so ženske same krive, če se ne poštimajo, uredijo, in shujšajo. kajti če bi to naredile, ne bi bile več grde. Ti se torej ukvarjaš s problemom, ki je nerešljiv, jaz pa s problemom, ki je totalno rešljiv. Z drugimi besedami, ti filozofiraš, jaz pa dajem praktične nasvete za rešitev problema grdih žensk. In še to, tvoje filozofiranje grdim ženskam nič ne pomaga, moji nasveti pa jim - kdo ima torej raje ženske, pa četudi so grde in glupe? Ti, ki bi jih pustil v vsj svoji grdoti, a hkrati filozofiral o njihovih pravicah, ali jaz, ki jih zbrcam, naj se poštimajo in si spremenijo življenje?
In zdaj, ko si v svojih postih okrcala grde feministke..kako to pomaga lepim nefeministkam, ki so še vedno žrtve seksualne vsiljivosti moških?

Jaz pravim, da je problem, da moški razmišljajo s tičem. Ti pa praviš, da to ni problem in naj bodo vse babe lepše, zakaj, da bodo dedci seksualno še bolj poneumljeni?