Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-127452 sporočil: 2.567
[NemirniTujec]


Glede neenakosti po spolih sem itak povedal - moje socutje je namenjeno grdim zenskam brez posebnih tehnicnih znanj, ker jim zemlja ni lahka. Res ne. Lepoticke ki z ritjo migajo, potem pa nos vihajo ko kdo preveri strukturo, pa me nic ne ganejo - jim pa pravtako nic ne zamerim, da so zdaj zajahale val svetobolnega dusebriznistva in poskusajo svoje prednosti se malo povecati - s svojo ritjo se malo pridobiti. Tako obnasanje je naravno, je zdravo-sebicno. In mi vsi jako resno prikimavamo, medtem ko napovedovalko vremena zijamo v joske. Ona pa tudi ve, da njeno bistvo ni v poznavanju meteorologije...
Ampak to pove več o moških kot o ženskah.

Pove, da je povprečen moški en tip, ki razmišlja s tičem.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2708874

Strani: 1

anon-411201 sporočil: 127
Zadnja sprememba: anon-411201 23.04.2018 14:03
Ne, ki razmišlja s tičem, ampak ki razmišlja tudi s tičem. Oz. povedano v nenaturalističnem jeziku: človekovo ravnanje je vezano tudi na njegova čustva, ne zgolj na njegov razum. Kar seveda ni pogojeno s spolom.
Človeška vrsta se pač ni razširila po planetu in preživela vrsto generacij z razglabljanjem o zbranih delih Kanta ter Kirkegaarda :)
anon-207617 sporočil: 6.899
[Valuk]

Pove, da je povprečen moški en tip, ki razmišlja s tičem.
Tako tudi mora biti. Pustimo ljudi ki so nadpovprecni ali pa cebelarji - resujemo splosne druzbene probleme. Jaz razmisljam s ticem, pa se imam ze celo zivljenje dobro.

Strani: 1