Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[vrac]
> [FIN-454644]
>
Čeprav je splošno mnenje, da zdravstvo ne more delovati še slabše kot danes, je resnica ravno nasprotna: Seveda, lahko deluje še mnogo slabše. Nenazadnje imamo najmanjšo smrtnost mater in dojenčkov v svetovnem merilu, imamo dobo preživetja na nivoju najbolj razvitih držav in po vseh mednarodnih primerjavah je dostopnost zdravstvene oskrbe in do zdravil v Sloveniji med najbolj dostopnimi v Evropi in v svetu. In to je rezultat javnega zdravstva, ne privatizacije zdravstva! Ravno pri oskrbi dojenčkov in mater ni privatnih ambulant in glej ga zlomka, ta segment zdravstva najbolje deluje!
Moti me organizirani kriminal in sistemska korupcija v javnem zdravstvu pa še fidesovi zdravniki, ki so razvrednotili ugled zdravnika, ker so poklic zdravnika spremenili v sredstvo za bogatenje zdravnikov. Zakaj sem za privatizacijo? Zato, ker se mi zdi, da bi vse potekalo bolj transparentno. Drugače ni vse slabo, pravzaprav je dobro, poglej:
reliefweb.int/sites/...NGLISH.pdf

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2708744

Strani: 1

FIN-454644 sporočil: 10.889
Kje se preiskuje korupcija? V javnem ali v zasebnem zdravstvu? Zakaj zdravnik ne bi smel obogateti s svojim delom? A revez naj bo? Koliko let studija, resevalec zivljenj naj bo zadnji pes, ki ga lahko vsak klosar brcne? Bo treba ljudi zaceti vzgajati, da je treba biti spostljiv, hvalezen in spodoben. Jaz lahko vsakemu pljunem v ksiht? A je to to? Ce drzava pobere moj denar, da bo gospodarila z njim v mojem imenu, ker mi ne zaupa, ces, vse boste zapravili, potem pa ne boste imeli za zdravnika, potem naj dokaze, da ni lisica, ki cuva moje kokosi tako, da jih pozre in jih zame zmanjka. In vsak naj pomisli, kaj ce zdravnikov lepega dne ne bo vec, ker bodo izgubili vsako voljo do studija in dela s pacienti.

Strani: 1