Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kako ustaviti Asada?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.906
[Glavni forum] Tema: Kako ustaviti Asada?
[#2707883] 17.04.18 11:48 · odgovor na: rx170 (#2707832)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 17.04.2018 11:49
[rx170]
> [mimoidoci]
> > [rx170]
> > > [mrkolice]
> > > > [najobj]
> > >
> > > > ... eh, piši kući propalo, jebiga ...
> > > >
> > > > P.S.: zanimiva bo nova kvota na serijo, bo pa četrta tekma nula, ker sem ravnokar klical v LA in Vegas in je vse dogovorjeno ...
> > > za bruhat, kako jim je ratalo vsejat to tekmo.
> > >
> > > ja, to s sodniki je bilo mutno ze na prvih dveh tekmah. nhl dosti lazje proda zgodbo o pepelki iz las vegasa. so si pa lak predvsem sami krivi, da so se znasli v taksnem govnu.
> > >
> > > izjava coacha na tiskovki:
> > >
> > > On Erik Haula’s hit on Anze Kopitar:
> > > Yeah. We get a guy suspended for making a hockey play, and he butt ends one of the best players in the world in the face with the butt end of his stick. So, if I was confused before, I’m bewildered now. That’s an intent-to-injure play. I don’t like hard hockey – I love hard hockey. Good, honest, hard hockey, I love it, and Kopitar’s about as tough of a guy as you can find. You guys make the judgement, because it’s a bunch of B.S., to be honest with you.
> > >
> > > pinnacle zaenkrat se ni odprl kvot, so pa pri drugih bukijih tudi @17.00 na lak best of 7.
> >
> > Tudi Capsi kot ponavadi v končnici....Pitt pa je Philo razbil - kombinacija Malkin Crosby je ubijalska.
> Za vas je KHL. V NHL je prisoten neoliberalni kapital in izkoriščanje človeka po človeku, jebovas smotane in ideološko nedosledne.
>
> Pa še onemu vaškemu posebnežu iz Maribora to povejte. On je celo odvisnik od športnih stav, ki so pa sploh višek nemoralnega kapitalizma, vodijo v finančni propad in predstavljajo totalen odklon od zdravega proletarskega duha.
ČE si že omenil.

V KHL AK Bars vodi v finalu Gagarrinovega pokala proti CSKA 2-0.

Plače v NHL so boljše, je pa v KHL sojenje precej na boljšem nivoju. Škpoda, ker Medveščak več ni član lige , rad sem obiskal kako tekmo v adventnem času. Top hokej.
... oh, joj ... evo, tole forum.finance.si/?m=...745&single sem včeraj nekaj malega napisal o uporabi forumske funkcije ignore, pa bi tudi mimoidoči ideološko dosledno neobremenjeni svetovljanski filozof lahko to prebral, ker ga vaški posebnež iz Maribora očitno tako zelo privlači, da kljub uporabljeni forumski funkciji ignore enostavno ne more iti mimo ... aja, o namještaljkah s "skripalproof" živčnimi strupi, ruskih hokejistih v NHL in KHL, športnih stavah in skrbi za zdravje vaškega posebneža iz Maribora pa kdaj drugič ...

P.S.: se opravičujem, ker sem uporabil tvoj post, ampak ne gre drugače, ker funkcija ignore v eno smer deluje ...