Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Petunija1]
Jaz sem definitivno v skupini tistih, ki v takšnih novicah ne vidijo dokaza o zmagoslavju žensk
Saj jaz tudi ne. Hotel sem samo opozoriti na zanimiv pojav, ki je očitno novost. Na pomen spola pri knjigah sem postal pozoren, ko sem nekoč na goodreads.com gledal ocene neke knjige ženske avtorice in sem komaj našel oceno moškega bralca. Potem sem pogledal, kaj sem sam prebral in naletel na debelo živo rdečo nit. Odtlej te stvari malo bolj opazujem.
ampak zavijajo z očmi ob tem, da si moški še enkrat več želijo prilastiti ženske dosežke ali kot so zapisali v Jezebel:
Eh, tale Jeznabela malo preveč suka eno stran. Tudi za moške je (lep) videz eden od facilitatorjev osebnega, kariernega uspeha. Bom tu še enkrat ponovil: dokler sektaške borke in borci za enakost in pravičnost tulijo samo svoje plemenske psalme tudi na teme, ki zadevajo vse, ne preostane drugega kot začeti gibanje grdih ljudi. Ti bi morali spraševati, zakaj je lepo in pravično, da se razpiše delovno mesto za m/ž, zraven je pa zahteva, da se prijavi priloži novejšo fotografijo? Kdaj bo v teh razpisih pisalo m/ž, g/l (moški ali ženska grd/a ali lep/a), osnovna/izhodiščna plača XXX?!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2707786

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[pobalin]
Ti bi morali spraševati, zakaj je lepo in pravično, da se razpiše delovno mesto za m/ž, zraven je pa zahteva, da se prijavi priloži novejšo fotografijo?
Ker so grde tajnice tecne ko driska. In ker od grdih bab pobalini ful manj sare kupijo.

Saj za analitika/analiticarko rentgenskih slik ali kemijske sestave prsti ali portfelja vzajemnega sklada ni noben problem, ce je grd ko mops.

Ce si grda in glupa je pa hudo, se strinjam. Tough luck.

Strani: 1