Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.917
[Petunija1]
> [najobj]

> ... čuj, cvetka moja ... evo, najprej na toti forum.finance.si/?m=...835&single post odgovori, potem pa komentiraj, kdo koga uplinja in zakaj ...
Od kdaj pa psihopati in vojni zločinci rabijo kakšen poseben razlog za zaplinjanje nasprotnikov? In tudi o "dolgo pripravljanem vojaškem spopadu NATO in Rusije ..." o katerem blodiš ni ne duha ne sluha, hvala Bogu. Ravno nasprotno, zelo so se potrudili, da ne bi prišlo do neposrednega konflikta z Rusi. Šlo je očitno predvsem za simbolno akcijo za katero lahko rečemo "too little, too late", ampak nekako se je bilo pač treba odzvati, da si ne bo začel prav vsak dikatatorček domišljati, da lahko poljubno in brez sankcij uporablja kemično orožje. USA seveda niso nobene perle ampak zaradi tega proglašati Ruse, ki so ravno tako že davno zapravili svojo kredibilnost, za angelčke je pa popolna norost.
... čuj, lahko ti Assada proglasiš za psihopata, bolj težko pa ga proglasiš za samomorilsko budalo, ki bi s kemičnim orožjem naredil samomor, potem ko je dolgotrajno vojno že dobil ...

P.S.: pozabila si komentirat podobne "dogodke" pred 15 leti v Iraku, če ti že komentiranje razlogov za begunsko-migrantsko-teroristično pizdarijo v Evropi gre bolj težko od rok ... aja, kje sem jaz Ruse proglasil za angelčke, razen da jih razumem, če se ob takšni en.wikipedia.org/wik...ian_threat strategiji agresivnih Američanov na svojih mejah justicenow.de/wp-con..._new-1.jpg upravičeno čutijo ogroženi ...