Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Petunija1]
Ti si mi pa res enigma. Šimfaš #metoo in ko ti to očitam mi odgovoriš s citati, ki potrjujejo potrebnost tega gibanja. Denimo tale, je najbolj zgovoren:
No, sem en tak tavajoč vseglihar, pa hudičev advokat, ki se navidez prestopa z brega na breg, v resnici pa vse motri iz nekega svojega zornega kota. Zaradi tega paralaksa povzroči, da me na koncu nihče ne razume in jaz se z nikomer ne strinjam. Zaj€ban položaj, ti povem. :-)
Švedska velja za eno bolj feminističnih držav kjer je stopnja egalitarnosti med spoloma med najvišjimi in če še tam ženske ne morejo spregovoriti o zlorabah, ki so jih deležne si lahko mislimo, kako hudo je šele drugod.
Ena akademija še ne prinaša slike celotne države. In obratno. Zato ne velja posploševati ampak se čuditi množici paradoksov, ki nam jih streže življenje.
Skratka, dolga je še pot pred nami, eni pa že sedaj bijejo plat zvona, da smo šli predaleč.
Ne gre samo za to, kako daleč, ampak tudi s kakšnim truščem in silovitostjo. Jaz sem bolj za sistem počasi se daleč pride, tišje in z manj turbulencami. Kar se mene tiče, še niste šle predaleč. :-)