Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[mimoidoci]
Od tod moja ilustracija o genialni ruski tehnologiji in občem ruskem progresu.
Da bom tudi sam bolje razumel ilustracijo... govoris o teh 95% stvari, ki jih vsakodnevno uporabljamo, in so narejene na Kitajskem ali v njenih cenejsih in od nje odvisnih fabrik, ki imajo sicer svojo zastavo in se prtvarjajo da so drzave? Hkrati te tovarne poganja elektrika na ruski plin in delno kitajski premog?

Ali govoris o kakih drugih ekonomskih dobrinah, ker nekako sem ujel da naj bi imele nekaj z ameriko in zahodom pa vmes se Hollywoodom? Jaz denimo potrosim 8 funtov na mesec za Netflix... je to to?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2707431

Strani: 1

mimoidoci sporočil: 5.998
[NemirniTujec]
> [mimoidoci]
> Od tod moja ilustracija o genialni ruski tehnologiji in občem ruskem progresu.

Da bom tudi sam bolje razumel ilustracijo... govoris o teh 95% stvari, ki jih vsakodnevno uporabljamo, in so narejene na Kitajskem ali v njenih cenejsih in od nje odvisnih fabrik, ki imajo sicer svojo zastavo in se prtvarjajo da so drzave? Hkrati te tovarne poganja elektrika na ruski plin in delno kitajski premog?

Ali govoris o kakih drugih ekonomskih dobrinah, ker nekako sem ujel da naj bi imele nekaj z ameriko in zahodom pa vmes se Hollywoodom? Jaz denimo potrosim 8 funtov na mesec za Netflix... je to to?

Ne. Govoril sem izključno o ruskem NASDAQU, ruskem rocku in jazzu. Dostojevskega in Solženicina mam pa rad. En je slutil rusko pizdarijo, drugi jo je pa opisoval.

Si ti še pri Aston Villi, al se seliš k Torpedu v Nizhny Novgorod?

Strani: 1