2 min
S kozmetiko nad vrste
17 min
ZPIZ je določil nove pokojninske osnove 1
25 min
V Slovenijo prek madžarskega AutoWallisa prihajajo kitajski kombiji 1
58 min
Špekulacija: ali je Ivan Anušić novi Plenković? 1
1 ura
Šola borze, 11. del: Tehnična analiza delnice (2)
1 ura
Sum dogovarjanja o cenah, AVK preiskal štiri dobavitelje računalnikov
1 ura
Marec je v EU zaznamoval precejšnji upad prodaje e-avtov
1 ura
Večer: ministrstvo zahteva prestavitev novega sistema omrežnin za dve leti. Agencija: o tem ne razmišljamo 2
2 uri
Bundesbank: gospodarske razmere v Nemčiji nekoliko boljše, a hkrati zelo negotove
2 uri
Sprejet zakon, kaj morajo zdravniki delati med stavko, Fides že napovedal ustavno presojo
2 uri
Pomembna nova zmaga podjetniških izbrisancev na ustavnem sodišču 1
2 uri
Fiskalni svet ima več pripomb na proračune za obdobje 2024 in 2027
3 ure
Slovenski Siemens prejemnik nagrade Feniks za najboljši projekt poslovnega svetovanja
3 ure
Hrvaški velikan z avtodeli je na zadnjem pohodu prevzel tudi slovenski del Stahlgruberja
3 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
3 ure
Zakaj je Tito prejel italijansko državno odlikovanje in kaj imata s tem vprašanje meje in gospodarstvo
3 ure
Delež eko kmetij večji. Kakšni so drugi kazalniki zelene rasti?
3 ure
Kako smo razglasili ESG-prvaka 2024 in zakaj so udeleženci (tudi nam) tako ploskali
4 ure
Guverner Vasle za Bloomberg: Junijski rez izgleda verjeten, tudi nadaljni, če se uresničijo gospodarske napovedi v praksi
4 ure
Pomoč ali past na cesti? Na to pri avtovlekah pazite, da ne boste plačali preveč

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.907
Zadnja sprememba: najobj 13.04.2018 17:14
[pobalin]
> [najobj]
> ... OK, da midva zdaj rešiva čisto vse nesporazume, ker jaz kasneje nobenega linka nisem zbrisal, ampak se v tisti članek na Delu sploh nisem vtikal, ker mi je bil za moj post pomemben naslov novice tukaj na Financah, in sicer da je Vojmir Urlep kandidat za poslanca na Listi Marjana Šarca ...
Sem šel od prvega kamenčka naprej in se ti opravičujem, napaka je na moji strani. Link na članek v Delu je v rejvu in ni bil v tvojem komentarju. Napako sem storil v zmotni veri, da vsi ravnajo kot sem jaz. Domneval sem torej, da si prebral članek v Delu in se tako naprej meniva na isti podlagi. Grem čepet v kot...
... OK, sicer se tebe ne tiče, ker si ti glih kontra, sem se pa zdaj spomnil na vic, ko cigota ujamejo pri kraji in ko mu sodnik reče, da če prizna, se mu pol oprosti, pa ga cigo vpraša, če se mu oprosti vse, če ne prizna nič ...

P.S.: ne bom ga vprašal, ker mi ne bi odgovoril, pa vendar bi bilo zanimivo vedeti, kaj bi v luči zadnje debate o priseljevanju in povezanih zločinih v zgodovini morala pametna, mlada in lepa pravnica narediti, da bi bil rename zadovoljen ... khmm, razen da namesto v SD vstopi v SDS ali v stranko novih obrazov Bojana Požarja ... evo, zdaj pa grem tudi jaz klečat v kot, ker sem zlorabil tvoj post ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2707311

Strani: 1

siap sporočil: 2.195
Forumski "prijatelj", in prav je tako, si na dobri poti!!

Malo pšenice si fu.... pod kolena, pokora pa tako pa to, nda??

Strani: 1