Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[najobj]
... alzo, noh ajn mal ... čuj, če hočem povedat, da je dr. Dominika Švarc Pipan članica ali vsaj strokovna sodelavka SD, potem ne rabim prebrat vsa njena strokovna dela, ki jih je do zdaj napisala, ampak mi je dovolj, da nalimam link na spletno stran SD z njenimi titulami podpisanim člankom, kot sem tukaj zgoraj tudi naredil ...
Vidim, da je prišlo do nesporazuma, ker jaz sem ves čas repliciral na link, ki si ga dal na članek v Delu (dobro se spomnim, da je bila verzija za mobije). Očitno si ta link kasneje izbrisal. Zaradi njega sem ti repliciral na trditev o Urlepovi kandidaturi za poslanca. Takole je šlo:
[pobalin]
> [najobj]
> ... čuj, ampak meni ni jasno, kako je toti Vojmir Urlep sploh postal kandidat za poslanca na Listi Marjana Šarca

Čuj, ne vem, kaj ti prebereš na linkih, ki mi jih limaš, ampak v totem Delolistu lepo piše, da bi bil Urlep, akobogda, kar gospodarski minister. Sicer se pa meni zdi, da je nastop na listi eno, post festum delitev stolčkov pa drugo poglavje, ki nista nujno trdno in smiselno povezana.
V link na SD in njihovo pametno, mlado in lepo pravnico se nisem vtikal.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2707292

Strani: 1

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 13.04.2018 15:38
[pobalin]
> [najobj]
> ... alzo, noh ajn mal ... čuj, če hočem povedat, da je dr. Dominika Švarc Pipan članica ali vsaj strokovna sodelavka SD, potem ne rabim prebrat vsa njena strokovna dela, ki jih je do zdaj napisala, ampak mi je dovolj, da nalimam link na spletno stran SD z njenimi titulami podpisanim člankom, kot sem tukaj zgoraj tudi naredil ...
Vidim, da je prišlo do nesporazuma, ker jaz sem ves čas repliciral na link, ki si ga dal na članek v Delu (dobro se spomnim, da je bila verzija za mobije). Očitno si ta link kasneje izbrisal. Zaradi njega sem ti repliciral na trditev o Urlepovi kandidaturi za poslanca. Takole je šlo:

> [pobalin]
> > [najobj]
> > ... čuj, ampak meni ni jasno, kako je toti Vojmir Urlep sploh postal kandidat za poslanca na Listi Marjana Šarca
>
> Čuj, ne vem, kaj ti prebereš na linkih, ki mi jih limaš, ampak v totem Delolistu lepo piše, da bi bil Urlep, akobogda, kar gospodarski minister. Sicer se pa meni zdi, da je nastop na listi eno, post festum delitev stolčkov pa drugo poglavje, ki nista nujno trdno in smiselno povezana.

V link na SD in njihovo pametno, mlado in lepo pravnico se nisem vtikal.
... OK, da midva zdaj rešiva čisto vse nesporazume, ker jaz kasneje nobenega linka nisem zbrisal, ampak se v tisti članek na Delu sploh nisem vtikal, ker mi je bil za moj post pomemben naslov novice tukaj na Financah, in sicer da je Vojmir Urlep kandidat za poslanca na Listi Marjana Šarca ...

Strani: 1