Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[najobj]
na totem forumu pa vsi dobro vemo, da je Marjan Šarec novi obraz murgelskega škrata ...
ker je pristopila med Židanove stare obraze murgelskega škrata
Murgelski škrat: mali človek neštetih obrazov?
P.S.: linka sploh nisem bral oziroma sem prebral samo konec
Pa kaj vam dajejo v vodo tam na mariborskem koncu?! Ta tvoja izjava (oz. razvada) gre krasno skupaj s tisto izjavo, ki je totega Marka Crnkoviča dokončno izstrelila v deželno intelektualno-elitno ozvedje, namreč da hitreje piše kot bere.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2707248

Strani: 1

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 13.04.2018 14:34
[pobalin]
> [najobj]
> P.S.: linka sploh nisem bral oziroma sem prebral samo konec

Pa kaj vam dajejo v vodo tam na mariborskem koncu?! Ta tvoja izjava (oz. razvada) gre krasno skupaj s tisto izjavo, ki je totega Marka Crnkoviča dokončno izstrelila v deželno intelektualno-elitno ozvedje, namreč da hitreje piše kot bere.
... OK, zdaj pa moraš ti meni še enkrat povedat, kaj si hotel povedat ... khmm, ali če sem malo žleht, bi bilo dobro, da še enkrat prebereš, kaj si napisal in potem nič več ne napišeš ...

P.S.: če hočem povedat, da je dr. Dominika Švarc Pipan članica ali vsaj strokovna sodelavka SD, potem ne rabim prebrat vsa njena strokovna dela, ki jih je do zdaj napisala, ampak mi je dovolj, da nalimam link na spletno stran SD z njenimi titulami podpisanim člankom, kot sem tukaj zgoraj tudi naredil ...

Strani: 1