Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-50337 sporočil: 212
Ne gre za nobeno izsiljevanje, pač pa za pravila, ki smo jih sprejeli, ko smo vztopili v EU.

Pa še: če misliš da boš pod Putinom bolje živel, potem kar izvoli. Za začetek lahko preveriš katere države paktirajo z Rusijo in preveriš kakšno je tam stanje osebnih svoboščin in kvaliteta življenja. Predlagam da začneš s Kubo, Venezuelo in Belorusijo..

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2707247

Strani: 1

vrac sporočil: 11.068
[perokn]
Ne gre za nobeno izsiljevanje, pač pa za pravila, ki smo jih sprejeli, ko smo vztopili v EU.

Pa še: če misliš da boš pod Putinom bolje živel, potem kar izvoli. Za začetek lahko preveriš katere države paktirajo z Rusijo in preveriš kakšno je tam stanje osebnih svoboščin in kvaliteta življenja. Predlagam da začneš s Kubo, Venezuelo in Belorusijo..
Ne gre zato; ne vem, a brez gospodarja pa mi ne bi mogli funcionirati? ECB se pa obnaša, kot da je lastnica NLB-ja. Zatem ima drugaćna pravila za prvovrstne države, in na drugovrstne, ki jih ECB in Bruselj izsiljujeta do konca. Sem spada Slovenija.

Ker ECB ni dala niti EUR-a za dokapitalizacijo, naj že enkrat utihnejo zaboga milega! Mi jim nismo dolžni ničesar. Ko bodo merila za vse enaka, potem se lahko pogovarjamo naprej, dokler bodo pa Italija in Nemčija lahko delali vse, mi pa ničesar, potem bo pa treba premisliti ali sploh še biti v tej krvični združbi.

Ve se pa, kaj je zadaj, dišijo jim milijarde v banki in nič drugega.

Strani: 1