28 min
Nočete kupiti bitcoina? Morda vas prepričajo kriptodelnice
1 ura
Gradnja hitre ceste od priključka Velenje jug do priključka Slovenj Gradec jug na 3. razvojni osi sever (Oglas)
1 ura
Hitra rast števila kibernetskih napadov na mobilne telefone – kako jih zaščititi
2 uri
Ste izpeljali odličen B2B e-commerce projekt? Prav vas iščemo!
2 uri
Subvencije za energente: podjetja bi lahko še dolgo čakala na polno izplačilo
2 uri
Quercus: S popolnim vinom za žar lahko v nagradni igri osvojite – žar! (Oglas)
2 uri
Vino tedna: Gevrey-chambertin 1er cru 2019, Joseph Drouhin
2 uri
Vinska klet Metlika ima novo blagovno znamko Jurius
4 ure
(Intervju) Saška Rihtaršič, Danfoss: Vsa Evropa bi se lahko ogrevala z odpadno toploto iz industrije 2
7 ur
Škrabec, Petrič in Južna spet slavijo 1
7 ur
Chris Barton, britanski komisar za trgovino: Uporabite nas. Smo odlična odskočna deska do največjih trgov
14 ur
BMW v najdaljšem slovenskem predoru razkril kupejevskega X2 in največjega minija
14 ur
Električni avtobusi, vodikova centrala in polnilnice v Kranju 5
14 ur
Najbolj brani članki danes
15 ur
Kibernetska varnost postaja glavno poslovno tveganje. Zakaj? (PRO)
16 ur
Tako Gruntek raste z dostavo zelenjave od njive do mize
16 ur
JEK 2: jedrska resolucija v državni zbor po hitrem postopku 4
17 ur
Nepremičninska strokovnjaka o dogajanju v Evropi in Sloveniji
17 ur
Kia EV9 je svetovni avto leta 2024, med zmagovalci še BMW 5, volvo EX30, ioniq 5 N in toyota prius 5
19 ur
Henrik Fisker: v službi oblikoval izjemne avtomobile, kot podjetnik pa že drugič pred bankrotom 5

Strani: 1

153 sporočil: 9.333
[#2707011] 12.04.18 09:59
Odgovori   +    0
Če bo kandidat M.Šarec uspel okrog sebe
pravočasno zbrati resne, poštene in tržno
preverjene domoljube, kot je n.pr. že tu
imenovani, in ki jih ni malo, si bo bistveno
povečal možnosti za zmago. Srečno !

Sodražan
anon-53143 sporočil: 156
[#2707019] 12.04.18 10:28 · odgovor na: 153 (#2707011)
Odgovori   +    8
Tržno usmerjeni "domoljub", ki je navijal za prodajo LEk-a Novartisu. To mu je očitno premalo, rad bi prodajal še naprej. Za začetek Krko, zdaj ko ve, kako to gre.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2707029] 12.04.18 10:51 · odgovor na: anon-53143 (#2707019)
Odgovori   +    16
[ortlieb]
Tržno usmerjeni "domoljub", ki je navijal za prodajo LEk-a Novartisu. To mu je očitno premalo, rad bi prodajal še naprej. Za začetek Krko, zdaj ko ve, kako to gre.
Za prodajo Leka je navijal Dragonja. Sicer pa je bila to dobra odločitev, Leku gre od takrat še bolje.
anon-53143 sporočil: 156
[#2707036] 12.04.18 11:02 · odgovor na: anon-204390 (#2707029)
Odgovori   +    1
Seveda tudi Dragonja, pa še precej njih. Leku tudi prej ni šlo slabo in dobro bi mu šlo tudi, če bi ne bil prodan; Urlep se v penziji očitno dolgočasi pa bi rad postal minister, da bo lahko prodal še Krko, zdaj ko že ve, kako to ge...
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2707038] 12.04.18 11:04 · odgovor na: anon-53143 (#2707036)
Odgovori   +    2
[ortlieb]
Seveda tudi Dragonja, pa še precej njih. Leku tudi prej ni šlo slabo in dobro bi mu šlo tudi, če bi ne bil prodan; Urlep se v penziji očitno dolgočasi pa bi rad postal minister, da bo lahko prodal še Krko, zdaj ko že ve, kako to ge...
To pa gotovo drži, Urlep ni človek, ki bi sedel doma, gledal televizijo in okopaval vrt.
tstih sporočil: 5.199
[#2707042] 12.04.18 11:10 · odgovor na: anon-53143 (#2707036)
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: tstih 12.04.2018 11:12
[ortlieb]
Seveda tudi Dragonja, pa še precej njih. Leku tudi prej ni šlo slabo in dobro bi mu šlo tudi, če bi ne bil prodan; Urlep se v penziji očitno dolgočasi pa bi rad postal minister, da bo lahko prodal še Krko, zdaj ko že ve, kako to ge...
Krke ne moremo prodajati, ker je nimamo vec oz. smo prakticno dva odstotka od 25% + 1 delnica. Krko bodo prodali drugi, mi pa bomo lahko zraven.

www.krka.biz/sl/za-v...lnicarjev/

Sicer pa bi rekel, da je skoda posojati ime Sarcu, ce ne bi vedel, da 90% bralcev do tega clanka sploh ni vedelo kdo je Vojmir Urlep.

Lep pozdrav,
T.
pobalin sporočil: 14.456
[#2707062] 12.04.18 11:55 · odgovor na: anon-53143 (#2707019)
Odgovori   +    4
[ortlieb]
Tržno usmerjeni "domoljub", ki je navijal za prodajo LEk-a Novartisu. To mu je očitno premalo, rad bi prodajal še naprej. Za začetek Krko, zdaj ko ve, kako to gre.
Lahko to trditev podkrepiš z bolj konkretnimi podatki? Moja stran medalje:

Lek je bil prodan leta 2002 pod Drnovškovo vlado in upravo-predsednikovanjem Metoda Dragonje.
www.rtvslo.si/sloven...ezna/79848
Dragonja je pod novim lastnikom v Leku zdržal še nekaj let, z nastopom krize pa je postal šef NLB v Moskvi, leta 2014 pa se je vrnil v politiko Moje Dežele in operiral v Bratuškinih in Cerarjevih oblastniških krogih.
Pod njegovim vodstvom je Lek zelo uspešno vstopil tudi na trg generičnih zdravil Združenih držav Amerike. Imel je ključno vlogo v povezovanju Leka z Novartisom, eno vodilnih svetovnih farmacevtskih korporacij v letu 2002. Med letoma 2005 in 2007 je vodil predstavništvo Leka v Moskvi in bil direktor za prodajo generičnih zdravil za Rusko federacijo za generično divizijo Novartisa.
www.alenkabratusek.s...-dragonja/
Ko se je pod Dragonjo prodajalo Lek, je bil Vojmir Urlep (od junija 2000 do maja 2007) direktor Kemofarmacije in takrat ob dviganju prahu med malimi delničarji pomagal izpeljati prodajo Nemcem. Pred tem naj bi bil Urlep dve leti predsednik uprave Leka najbrž zato, ker se je Dragonja rad presedal z direktorskih na politične fotelje in nazaj.
"V najstarejšem farmacevtu pri nas se je sicer prvič zaposlil leta 1983, petnajst let je vodil prodajo za območje Afrike, predstavništvo v Moskvi, družbo Lek Zagreb, bil je član uprave Leka in od leta 1996 dve leti tudi njen predsednik."
www.delo.si/sobotna/...urlep.html
Tako da, če že koga vnaprej obtožuješ, da bo prodal Krko, bi po zgodovinski analogiji moral biti prvi osumljenec Metod Dragonja, ki je pa zadnje čase raje cvajtešinenmajster, ki je(v nasprotju z Urlepom) nastopal tudi v Žerdinovem prikazu Kdo rola Slovenijo:
www.mladina.si/92370...licastnih/
Šestnajst let pozneje je kar dober čas, da se pogleda bilance glavnih junakov iz leta 2002.
najobj sporočil: 31.867
[#2707079] 12.04.18 12:34 · odgovor na: pobalin (#2707062)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 12.04.2018 12:37
[pobalin]
> [ortlieb]
> Tržno usmerjeni "domoljub", ki je navijal za prodajo LEk-a Novartisu. To mu je očitno premalo, rad bi prodajal še naprej. Za začetek Krko, zdaj ko ve, kako to gre.

Lahko to trditev podkrepiš z bolj konkretnimi podatki? Moja stran medalje:

Lek je bil prodan leta 2002 pod Drnovškovo vlado in upravo-predsednikovanjem Metoda Dragonje.
www.rtvslo.si/sloven...ezna/79848
Dragonja je pod novim lastnikom v Leku zdržal še nekaj let, z nastopom krize pa je postal šef NLB v Moskvi, leta 2014 pa se je vrnil v politiko Moje Dežele in operiral v Bratuškinih in Cerarjevih oblastniških krogih.

> Pod njegovim vodstvom je Lek zelo uspešno vstopil tudi na trg generičnih zdravil Združenih držav Amerike. Imel je ključno vlogo v povezovanju Leka z Novartisom, eno vodilnih svetovnih farmacevtskih korporacij v letu 2002. Med letoma 2005 in 2007 je vodil predstavništvo Leka v Moskvi in bil direktor za prodajo generičnih zdravil za Rusko federacijo za generično divizijo Novartisa.
> www.alenkabratusek.s...-dragonja/

Ko se je pod Dragonjo prodajalo Lek, je bil Vojmir Urlep (od junija 2000 do maja 2007) direktor Kemofarmacije in takrat ob dviganju prahu med malimi delničarji pomagal izpeljati prodajo Nemcem. Pred tem naj bi bil Urlep dve leti predsednik uprave Leka najbrž zato, ker se je Dragonja rad presedal z direktorskih na politične fotelje in nazaj.

> "V najstarejšem farmacevtu pri nas se je sicer prvič zaposlil leta 1983, petnajst let je vodil prodajo za območje Afrike, predstavništvo v Moskvi, družbo Lek Zagreb, bil je član uprave Leka in od leta 1996 dve leti tudi njen predsednik."
> www.delo.si/sobotna/...urlep.html

Tako da, če že koga vnaprej obtožuješ, da bo prodal Krko, bi po zgodovinski analogiji moral biti prvi osumljenec Metod Dragonja, ki je pa zadnje čase raje cvajtešinenmajster, ki je(v nasprotju z Urlepom) nastopal tudi v Žerdinovem prikazu Kdo rola Slovenijo:
www.mladina.si/92370...licastnih/
Šestnajst let pozneje je kar dober čas, da se pogleda bilance glavnih junakov iz leta 2002.
... čuj, ampak meni ni jasno, kako je toti Vojmir Urlep sploh postal kandidat za poslanca na Listi Marjana Šarca, če pa na totem forumu vsi dobro vemo, da je Marjan Šarec novi obraz murgelskega škrata ... khmm, če zdaj pozabim na škandal, da je po uspešni mednarodni karieri pravnica dr. Dominika Švarc Pipan pristopila socialnidemokrati.si...vorni-vsi/ med Židanove stare obraze murgelskega škrata ...

P.S.: ker je mlada Dominika pametna in lepa, je škandal še toliko hujši, ker je tudi najbolj zadrti desničarji ne bodo šimfali ...
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2707118] 12.04.18 14:23 · odgovor na: najobj (#2707079)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [pobalin]
> > [ortlieb]
> > Tržno usmerjeni "domoljub", ki je navijal za prodajo LEk-a Novartisu. To mu je očitno premalo, rad bi prodajal še naprej. Za začetek Krko, zdaj ko ve, kako to gre.
>
> Lahko to trditev podkrepiš z bolj konkretnimi podatki? Moja stran medalje:
>
> Lek je bil prodan leta 2002 pod Drnovškovo vlado in upravo-predsednikovanjem Metoda Dragonje.
> www.rtvslo.si/sloven...ezna/79848
> Dragonja je pod novim lastnikom v Leku zdržal še nekaj let, z nastopom krize pa je postal šef NLB v Moskvi, leta 2014 pa se je vrnil v politiko Moje Dežele in operiral v Bratuškinih in Cerarjevih oblastniških krogih.
>
> > Pod njegovim vodstvom je Lek zelo uspešno vstopil tudi na trg generičnih zdravil Združenih držav Amerike. Imel je ključno vlogo v povezovanju Leka z Novartisom, eno vodilnih svetovnih farmacevtskih korporacij v letu 2002. Med letoma 2005 in 2007 je vodil predstavništvo Leka v Moskvi in bil direktor za prodajo generičnih zdravil za Rusko federacijo za generično divizijo Novartisa.
> > www.alenkabratusek.s...-dragonja/
>
> Ko se je pod Dragonjo prodajalo Lek, je bil Vojmir Urlep (od junija 2000 do maja 2007) direktor Kemofarmacije in takrat ob dviganju prahu med malimi delničarji pomagal izpeljati prodajo Nemcem. Pred tem naj bi bil Urlep dve leti predsednik uprave Leka najbrž zato, ker se je Dragonja rad presedal z direktorskih na politične fotelje in nazaj.
>
> > "V najstarejšem farmacevtu pri nas se je sicer prvič zaposlil leta 1983, petnajst let je vodil prodajo za območje Afrike, predstavništvo v Moskvi, družbo Lek Zagreb, bil je član uprave Leka in od leta 1996 dve leti tudi njen predsednik."
> > www.delo.si/sobotna/...urlep.html
>
> Tako da, če že koga vnaprej obtožuješ, da bo prodal Krko, bi po zgodovinski analogiji moral biti prvi osumljenec Metod Dragonja, ki je pa zadnje čase raje cvajtešinenmajster, ki je(v nasprotju z Urlepom) nastopal tudi v Žerdinovem prikazu Kdo rola Slovenijo:
> www.mladina.si/92370...licastnih/
> Šestnajst let pozneje je kar dober čas, da se pogleda bilance glavnih junakov iz leta 2002.

... čuj, ampak meni ni jasno, kako je toti Vojmir Urlep sploh postal kandidat za poslanca na Listi Marjana Šarca, če pa na totem forumu vsi dobro vemo, da je Marjan Šarec novi obraz murgelskega škrata ... khmm, če zdaj pozabim na škandal, da je po uspešni mednarodni karieri pravnica dr. Dominika Švarc Pipan pristopila socialnidemokrati.si...vorni-vsi/ med Židanove stare obraze murgelskega škrata ...

P.S.: ker je mlada Dominika pametna in lepa, je škandal še toliko hujši, ker je tudi najbolj zadrti desničarji ne bodo šimfali ...
Preberi si Mefisto od Klausa Manna (istoimeni film), on se je ukvarjal s tovrstnimi dilemami in trilemami...
153 sporočil: 9.333
[#2707120] 12.04.18 14:34 · odgovor na: anon-53143 (#2707019)
Odgovori   +    0
[ortlieb]
Tržno usmerjeni "domoljub", ki je navijal za prodajo LEk-a Novartisu. To mu je očitno premalo, rad bi prodajal še naprej. Za začetek Krko, zdaj ko ve, kako to gre.
Kar trdiš je morda res, a še vedno velja, da je
treba resne, poštene in tržno preverjene domoljube
iskati in med nami najti, jim odgovorne javne dolžnosti,
brez vnaprejšnjih neumnih predsodkov, dati, da bi našo
zbirokratizirano državico, a spoštovano DOMovino - edino,
ki jo imamo, spravili na bolj cvetočo in zdravo tekmovalno,
s prijaznim hribovjem posejano, še rodovitnejšo ravnino,
mar ne ?

Sodražan
najobj sporočil: 31.867
[#2707136] 12.04.18 15:51 · odgovor na: anon-204390 (#2707118)
Odgovori   +    0
> ... čuj, ampak meni ni jasno, kako je toti Vojmir Urlep sploh postal kandidat za poslanca na Listi Marjana Šarca, če pa na totem forumu vsi dobro vemo, da je Marjan Šarec novi obraz murgelskega škrata ... khmm, če zdaj pozabim na škandal, da je po uspešni mednarodni karieri pravnica dr. Dominika Švarc Pipan pristopila socialnidemokrati.si...vorni-vsi/ med Židanove stare obraze murgelskega škrata ...
>
> P.S.: ker je mlada Dominika pametna in lepa, je škandal še toliko hujši, ker je tudi najbolj zadrti desničarji ne bodo šimfali ...
Preberi si Mefisto od Klausa Manna (istoimeni film), on se je ukvarjal s tovrstnimi dilemami in trilemami...
... čuj, ker ni glih najbolj jasno, mi moraš povedat, kdo se tukaj ukvarja s totimi dilemami in trilemami ... khmm, ali je to Vojmir Urlep ali je to Dominika Švarc Pipan ali pa sem to mogoče celo jaz, ker da je toti tvoj Mefisto oni murgelski škrat, mi je jasno ...
pobalin sporočil: 14.456
[#2707139] 12.04.18 15:54 · odgovor na: najobj (#2707079)
Odgovori   +    0
[najobj]
... čuj, ampak meni ni jasno, kako je toti Vojmir Urlep sploh postal kandidat za poslanca na Listi Marjana Šarca
Čuj, ne vem, kaj ti prebereš na linkih, ki mi jih limaš, ampak v totem Delolistu lepo piše, da bi bil Urlep, akobogda, kar gospodarski minister. Sicer se pa meni zdi, da je nastop na listi eno, post festum delitev stolčkov pa drugo poglavje, ki nista nujno trdno in smiselno povezana.
Med kandidati za poslance in kasneje, če bo Lista Marjana Šarca v vladni koaliciji, bo po naših informacijah tudi kandidat za gospodarskega ministra prihodnje vlade, eno najprepoznavnejših imen slovenskega gospodarstva.
V levo-desni seksizem se ne bom spuščal. Sem prestar za taka jajca. Ker sem star, vem, da se v pravem okolju tudi mlade/i, pametne/i in lepe/i hitro pokvarijo.
najobj sporočil: 31.867
[#2707226] 13.04.18 11:41 · odgovor na: pobalin (#2707139)
Odgovori   +    0
[pobalin]
> [najobj]
> ... čuj, ampak meni ni jasno, kako je toti Vojmir Urlep sploh postal kandidat za poslanca na Listi Marjana Šarca

Čuj, ne vem, kaj ti prebereš na linkih, ki mi jih limaš, ampak v totem Delolistu lepo piše, da bi bil Urlep, akobogda, kar gospodarski minister. Sicer se pa meni zdi, da je nastop na listi eno, post festum delitev stolčkov pa drugo poglavje, ki nista nujno trdno in smiselno povezana.
... eh, potem pa mi še bolj ni jasno, zakaj Vojmir Urlep ne kandidira na listi SDS ali na listi novega obraza na desnici Bojana Požarja, tako da bi bili na totem forumu vsi srečni, namesto da so zdaj zmedeni, ker nekdanji dolgoletni predsednik uprave Leka kandidira za poslanca na Listi Marjana Šarca, na totem forumu pa vsi dobro vemo, da je Marjan Šarec novi obraz murgelskega škrata ...
> Med kandidati za poslance in kasneje, če bo Lista Marjana Šarca v vladni koaliciji, bo po naših informacijah tudi kandidat za gospodarskega ministra prihodnje vlade, eno najprepoznavnejših imen slovenskega gospodarstva.

V levo-desni seksizem se ne bom spuščal. Sem prestar za taka jajca. Ker sem star, vem, da se v pravem okolju tudi mlade/i, pametne/i in lepe/i hitro pokvarijo.
... khmm, kar samo pomeni, da se je Dominika Švarc Pipan pokvarila že v času svoje uspešne mednarodne kariere, ker je pristopila med Židanove stare obraze murgelskega škrata, ne pa med poštene, sposobne in zato nezamenljive stare obraze iz SDS ali poštene in sposobne nove obraze novega obraza na desnici Bojana Požarja ...

P.S.: linka sploh nisem bral oziroma sem prebral samo konec, kjer piše, da je na veliko zadovoljstvo totega foruma dr. Dominika Švarc Pipan strokovnjakinja mednarodnega javnega prava in predsednica Sveta SD za pravosodje ... aja, link sem nalimal zato, ker sem žleht in ker vem, da z veselo novico veliki večini na totem forumu vsaj malo nagajam ...
pobalin sporočil: 14.456
[#2707248] 13.04.18 13:28 · odgovor na: najobj (#2707226)
Odgovori   +    2
[najobj]
na totem forumu pa vsi dobro vemo, da je Marjan Šarec novi obraz murgelskega škrata ...
ker je pristopila med Židanove stare obraze murgelskega škrata
Murgelski škrat: mali človek neštetih obrazov?
P.S.: linka sploh nisem bral oziroma sem prebral samo konec
Pa kaj vam dajejo v vodo tam na mariborskem koncu?! Ta tvoja izjava (oz. razvada) gre krasno skupaj s tisto izjavo, ki je totega Marka Crnkoviča dokončno izstrelila v deželno intelektualno-elitno ozvedje, namreč da hitreje piše kot bere.
najobj sporočil: 31.867
[#2707269] 13.04.18 14:32 · odgovor na: pobalin (#2707248)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 13.04.2018 14:34
[pobalin]
> [najobj]
> P.S.: linka sploh nisem bral oziroma sem prebral samo konec

Pa kaj vam dajejo v vodo tam na mariborskem koncu?! Ta tvoja izjava (oz. razvada) gre krasno skupaj s tisto izjavo, ki je totega Marka Crnkoviča dokončno izstrelila v deželno intelektualno-elitno ozvedje, namreč da hitreje piše kot bere.
... OK, zdaj pa moraš ti meni še enkrat povedat, kaj si hotel povedat ... khmm, ali če sem malo žleht, bi bilo dobro, da še enkrat prebereš, kaj si napisal in potem nič več ne napišeš ...

P.S.: če hočem povedat, da je dr. Dominika Švarc Pipan članica ali vsaj strokovna sodelavka SD, potem ne rabim prebrat vsa njena strokovna dela, ki jih je do zdaj napisala, ampak mi je dovolj, da nalimam link na spletno stran SD z njenimi titulami podpisanim člankom, kot sem tukaj zgoraj tudi naredil ...
pobalin sporočil: 14.456
[#2707279] 13.04.18 14:58 · odgovor na: najobj (#2707269)
Odgovori   +    2
[najobj]
... OK, zdaj pa moraš ti meni še enkrat povedat, kaj si hotel povedat ... khmm, ali če sem malo žleht, bi bilo dobro, da še enkrat prebereš, kaj si napisal in potem nič več ne napišeš ...
Hotel sem povedat, da vidim paralelo med sklicevanjem na članek, ki ga ne prebereš in pisanjem, ki je hitrejše od misli. Samo to. Žleht si, ampak jaz pravim, da kdor ne prenese pikantne hrane, naj ne hodi v tajske gostilne. :-)
najobj sporočil: 31.867
[#2707283] 13.04.18 15:03 · odgovor na: pobalin (#2707279)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 13.04.2018 15:06
[pobalin]
> [najobj]
> ... OK, zdaj pa moraš ti meni še enkrat povedat, kaj si hotel povedat ... khmm, ali če sem malo žleht, bi bilo dobro, da še enkrat prebereš, kaj si napisal in potem nič več ne napišeš ...
Hotel sem povedat, da vidim paralelo med sklicevanjem na članek, ki ga ne prebereš in pisanjem, ki je hitrejše od misli. Samo to. Žleht si, ampak jaz pravim, da kdor ne prenese pikantne hrane, naj ne hodi v tajske gostilne. :-)
... alzo, noh ajn mal ... čuj, če hočem povedat, da je dr. Dominika Švarc Pipan članica ali vsaj strokovna sodelavka SD, potem ne rabim prebrat vsa njena strokovna dela, ki jih je do zdaj napisala, ampak mi je dovolj, da nalimam link na spletno stran SD z njenimi titulami podpisanim člankom, kot sem tukaj zgoraj tudi naredil ...

P.S.: pikantno hrano imam zelo rad, je pa res, da mi je vzhodnjaška hrana, ki sem jo do zdaj probal, malo presladka ...
pobalin sporočil: 14.456
[#2707292] 13.04.18 15:26 · odgovor na: najobj (#2707283)
Odgovori   +    1
[najobj]
... alzo, noh ajn mal ... čuj, če hočem povedat, da je dr. Dominika Švarc Pipan članica ali vsaj strokovna sodelavka SD, potem ne rabim prebrat vsa njena strokovna dela, ki jih je do zdaj napisala, ampak mi je dovolj, da nalimam link na spletno stran SD z njenimi titulami podpisanim člankom, kot sem tukaj zgoraj tudi naredil ...
Vidim, da je prišlo do nesporazuma, ker jaz sem ves čas repliciral na link, ki si ga dal na članek v Delu (dobro se spomnim, da je bila verzija za mobije). Očitno si ta link kasneje izbrisal. Zaradi njega sem ti repliciral na trditev o Urlepovi kandidaturi za poslanca. Takole je šlo:
[pobalin]
> [najobj]
> ... čuj, ampak meni ni jasno, kako je toti Vojmir Urlep sploh postal kandidat za poslanca na Listi Marjana Šarca

Čuj, ne vem, kaj ti prebereš na linkih, ki mi jih limaš, ampak v totem Delolistu lepo piše, da bi bil Urlep, akobogda, kar gospodarski minister. Sicer se pa meni zdi, da je nastop na listi eno, post festum delitev stolčkov pa drugo poglavje, ki nista nujno trdno in smiselno povezana.
V link na SD in njihovo pametno, mlado in lepo pravnico se nisem vtikal.
najobj sporočil: 31.867
[#2707293] 13.04.18 15:35 · odgovor na: pobalin (#2707292)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 13.04.2018 15:38
[pobalin]
> [najobj]
> ... alzo, noh ajn mal ... čuj, če hočem povedat, da je dr. Dominika Švarc Pipan članica ali vsaj strokovna sodelavka SD, potem ne rabim prebrat vsa njena strokovna dela, ki jih je do zdaj napisala, ampak mi je dovolj, da nalimam link na spletno stran SD z njenimi titulami podpisanim člankom, kot sem tukaj zgoraj tudi naredil ...
Vidim, da je prišlo do nesporazuma, ker jaz sem ves čas repliciral na link, ki si ga dal na članek v Delu (dobro se spomnim, da je bila verzija za mobije). Očitno si ta link kasneje izbrisal. Zaradi njega sem ti repliciral na trditev o Urlepovi kandidaturi za poslanca. Takole je šlo:

> [pobalin]
> > [najobj]
> > ... čuj, ampak meni ni jasno, kako je toti Vojmir Urlep sploh postal kandidat za poslanca na Listi Marjana Šarca
>
> Čuj, ne vem, kaj ti prebereš na linkih, ki mi jih limaš, ampak v totem Delolistu lepo piše, da bi bil Urlep, akobogda, kar gospodarski minister. Sicer se pa meni zdi, da je nastop na listi eno, post festum delitev stolčkov pa drugo poglavje, ki nista nujno trdno in smiselno povezana.

V link na SD in njihovo pametno, mlado in lepo pravnico se nisem vtikal.
... OK, da midva zdaj rešiva čisto vse nesporazume, ker jaz kasneje nobenega linka nisem zbrisal, ampak se v tisti članek na Delu sploh nisem vtikal, ker mi je bil za moj post pomemben naslov novice tukaj na Financah, in sicer da je Vojmir Urlep kandidat za poslanca na Listi Marjana Šarca ...
pobalin sporočil: 14.456
[#2707305] 13.04.18 16:24 · odgovor na: najobj (#2707293)
Odgovori   +    0
[najobj]
... OK, da midva zdaj rešiva čisto vse nesporazume, ker jaz kasneje nobenega linka nisem zbrisal, ampak se v tisti članek na Delu sploh nisem vtikal, ker mi je bil za moj post pomemben naslov novice tukaj na Financah, in sicer da je Vojmir Urlep kandidat za poslanca na Listi Marjana Šarca ...
Sem šel od prvega kamenčka naprej in se ti opravičujem, napaka je na moji strani. Link na članek v Delu je v rejvu in ni bil v tvojem komentarju. Napako sem storil v zmotni veri, da vsi ravnajo kot sem jaz. Domneval sem torej, da si prebral članek v Delu in se tako naprej meniva na isti podlagi. Grem čepet v kot...
najobj sporočil: 31.867
[#2707311] 13.04.18 17:12 · odgovor na: pobalin (#2707305)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 13.04.2018 17:14
[pobalin]
> [najobj]
> ... OK, da midva zdaj rešiva čisto vse nesporazume, ker jaz kasneje nobenega linka nisem zbrisal, ampak se v tisti članek na Delu sploh nisem vtikal, ker mi je bil za moj post pomemben naslov novice tukaj na Financah, in sicer da je Vojmir Urlep kandidat za poslanca na Listi Marjana Šarca ...
Sem šel od prvega kamenčka naprej in se ti opravičujem, napaka je na moji strani. Link na članek v Delu je v rejvu in ni bil v tvojem komentarju. Napako sem storil v zmotni veri, da vsi ravnajo kot sem jaz. Domneval sem torej, da si prebral članek v Delu in se tako naprej meniva na isti podlagi. Grem čepet v kot...
... OK, sicer se tebe ne tiče, ker si ti glih kontra, sem se pa zdaj spomnil na vic, ko cigota ujamejo pri kraji in ko mu sodnik reče, da če prizna, se mu pol oprosti, pa ga cigo vpraša, če se mu oprosti vse, če ne prizna nič ...

P.S.: ne bom ga vprašal, ker mi ne bi odgovoril, pa vendar bi bilo zanimivo vedeti, kaj bi v luči zadnje debate o priseljevanju in povezanih zločinih v zgodovini morala pametna, mlada in lepa pravnica narediti, da bi bil rename zadovoljen ... khmm, razen da namesto v SD vstopi v SDS ali v stranko novih obrazov Bojana Požarja ... evo, zdaj pa grem tudi jaz klečat v kot, ker sem zlorabil tvoj post ...
siap sporočil: 2.195
[#2707317] 13.04.18 18:02 · odgovor na: najobj (#2707311)
Odgovori   +    0
Forumski "prijatelj", in prav je tako, si na dobri poti!!

Malo pšenice si fu.... pod kolena, pokora pa tako pa to, nda??

Strani: 1