3 min
Dubaj: po besnem deževju in poplavah prometni zastoji v logistiki in zamaški na letališču
18 min
Spletni pogovor v živo: Kako brati bilance v 2024
49 min
(e-knjiga) Kako znani Slovenci skrbijo za svoje finance
1 ura
S kozmetiko nad vrste
2 uri
ZPIZ je določil nove pokojninske osnove 1
2 uri
V Slovenijo prek madžarskega AutoWallisa prihajajo kitajski kombiji 2
2 uri
Špekulacija: ali je Ivan Anušić novi Plenković? 1
2 uri
Šola borze, 11. del: Tehnična analiza delnice (2)
2 uri
Sum dogovarjanja o cenah, AVK preiskal štiri dobavitelje računalnikov
2 uri
Marec je v EU zaznamoval precejšnji upad prodaje e-avtov 1
3 ure
Večer: ministrstvo zahteva prestavitev novega sistema omrežnin za dve leti. Agencija: o tem ne razmišljamo 2
3 ure
Bundesbank: gospodarske razmere v Nemčiji nekoliko boljše, a hkrati zelo negotove
3 ure
Sprejet zakon, kaj morajo zdravniki delati med stavko, Fides že napovedal ustavno presojo
3 ure
Pomembna nova zmaga podjetniških izbrisancev na ustavnem sodišču 1
4 ure
Fiskalni svet ima več pripomb na proračune za obdobje 2024 in 2027
4 ure
Slovenski Siemens prejemnik nagrade Feniks za najboljši projekt poslovnega svetovanja
4 ure
Hrvaški velikan z avtodeli je na zadnjem pohodu prevzel tudi slovenski del Stahlgruberja
4 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
4 ure
Zakaj je Tito prejel italijansko državno odlikovanje in kaj imata s tem vprašanje meje in gospodarstvo
5 ur
Delež eko kmetij večji. Kakšni so drugi kazalniki zelene rasti?

Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Kia, ki vam jo bodo mnogi zavidali

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-20668 sporočil: 3.976
[Avto] Tema: Kia, ki vam jo bodo mnogi zavidali
[#2705933] 05.04.18 09:57 · odgovor na: MF-263863 (#2705914)
Odgovori   +    4
[MF-263863]
Res ne razumem, zakaj smo slovenčki tako omejeni glede avtomobilskih znamk in tega, da so lahko dobri avtomobili le nemški. Pa saj so še Nemci zapisali (pa ne zgolj enkrat ali v samo eni avtomobilistični reviji), da je Stinger veliko boljši od recimo enako dragega VW Arteona, ki ponuja za 60K eurov precej manj v smislu oblike, materialov, moči in športnosti.
Saj načeloma je morda res, po objektivnih kriterijih.

Problem, je, ker se avti ne prodajajo samo na podlagi objektivnih kriterijev, zlasti taki za 60 jurjev ne.

Glede Arteona - sem šel googlat kakšen je, pa se mi zdi veliko boljša oblika kot Kia Stinger. Če gledam samo karoserijsko obliko, me kar nekoliko mika, da bi kaj takega imel, medtem ko me Stinger vizualno niti najmanj ne gane
Je pa Stinger tudi očitno športnejši in na voljo tudi z V6, ki je pri VW ne moreš dobiti. So pa tudi Stingerji s štirivaljniki dražji od Arteona - kaj misliš, koliko Slovencev (pa ne samo Slovencev) bi plačalo za Kio 5 jurjev več kot za VW? Get real.