Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Lahko ICO preživi?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

boreti sporočil: 163
[Glavni forum] Tema: Lahko ICO preživi?
[#2705865] 04.04.18 18:46
Odgovori   +    34
Zadnja sprememba: boreti 04.04.2018 19:03
"Vlagatelji" v ICO so fanatiki, ki "vlagajo" zgolj zato da lahko preživijo njihovi kratkoročni interesi - Interesi kitov-whales=glej Mcaffe.To so Ljudje,korporacije ki imajo nekaj deset mio USD v BTC,ETH in imajo drugačen interes kot ljudje ki vlagajo nekaj 100 USD.
In vsak kdor ni za ICO ali crypto je proti njim. Kot v vojni.
Meni je tako smešno, ko nekdo zbere 10.000.000 EUR potem ga pa cel teden/ali mesec promocijsko = seveda za plačilo podobno kot prostitutka, vlačijo po Pop kura zvečer in tudi Financah, kako so razvili eno aplikacijo za realno vrednost nekaj 100k EUR (če bi res pomagala vsakdanjim ljudem, ne pa wannabe nice app) preselili so se v novo svetlikajočo stavbo (in dajejo za najemnino 5000 EUR mesečno , in najeli nekaj zunanjih svetovalcev za 10.000 EUR , zaposlili so celih 30 ljudi = 120.000 EUR mesečno ?? WTF a ste nori oz. kdo je tu Pat in kdo Mat ? Govorim o risanki.
Skratka porabili bodo celih zaokrožimo 150.000 EUR mesečno in s tem zadovljili, koga ? "investitorje" ? Pa vsi vemo, kaj bo čez 60 mesecev . Kdo bo kaj dolgoročno služil in s čim ? Sicer je to bolj neumestno vprašanje, ki pri ICO sploh ni pomembno.Važen je graf to da moon.
Najbolj žalostno je pa to, da če sem recimo vodovodar in zdaj objavim svoj s.p. tu v tem postu me bodo brisali, če pa napišem Facebook ,Google, Iconomi bom pa kul ("naš" čudežni ICO startup ki z veseljem kuri denar "investitorev", Iconomi je sicer že zdavnaj passe(tako kot je passe zgubarski Bitnik, ki so ga z denarjem od vas kupili). Skratka če napišem big names bo ta objava zdržala in bo čisto normalna za vse . Poglejte se v ogledalo mediji !
Še nekaj, pred par dnevi je Vitalik (čudežni deček predlagal "hard cap" za ETH . Wauu kak je prijazen , nehal bo dnevno tiskat crypto money. No shit. Ampak to se bo po predlogu zgodilo čez natanko oz. okoli 16.000.000.000 USD. Nič bat sem prav napisal čez okoli 7 tržnih kapitalizacij Krke bodo nehali tiskat ETH. Kljub temu da je danes "vreden" 16 Krk s tem da ima ETH (kdo je sploh to) letni promet ????? 0 EUR ???? Ne, glejmo rajši promet z valuto ??? Kakorkoli. Kako prijazno od njega. Give me more...Finance go ICO to da moon. Ko bomo pa prispeli iz Lune pa bomo reševali neuke ICO investitorje, ker kao niso vedeli da je rizično...