Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Endimion sporočil: 10.299
ja na kurac mi gre.

A ni point v tem, kam gre on meni ali ne. Point je v tem, da če TI NOČEŠ pogledat nanj ali na katerokoli drugo reč z več zornih kotov (Prostor je trorazsežen, in ima še komponento časa), potem ni argumenta, ki bi te, ne prepričal, ni poanta v prepričevanju ali vsiljevanju mnenja, ampak te vsaj vzpodbudil da na karkol pogledaš z vsaj malo skepse, oziroma zdravo mero dvoma.

Nemirni ima prav. Pri trumpu si docela ideološki, in je potem debata otežkočena.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2705813

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[Endimion]
Pri trumpu si docela ideološki, in je potem debata otežkočena.
V bistvu sva budali midva, ker se z verskim pripadnikom sploh poskusava pogovarjati o dejstvih in stanju stvari v realnem svetu. Nekako tako kot da bi temu stricu poskusal razloziti, da planet zemlja vendarle je okrogel:

www.washingtonpost.c...c66262bcd9

www.bbc.co.uk/news/a...diy-rocket

Tip je dovolj tehnicno sposoben, da je sam napravil raketo s katero se je uspesno izstrelil 600 metrov visoko in dokaj varno pristal. Ampak da bi si dal dopovedati, da zivi na zogastem planetu, ne na disku... no way. Trump in Zoki delata.

Resistance is futile. Tak da jaz grem zdaj rajs mal viskija natocit in se koncno lotit enega DIY opravila, ki ga ze dva tedna odlagam :-)

Strani: 1