Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[najobj]
toti post je zgolj pojasnilo, ker jaz niti slučajno ne hrepenim po Črtovi in Gustlovi pozornosti ali pozornosti kogarkoli drugega na totem forumu, ker kot ravnokar pač napišem, kaj in ko se mi zazdi ...
No, hotel sem samo povedati, da mi je bila disidentska poza tovariša najobj bolj všeč od gustl-in-črt-me-ignorirata jokave poze tovariša najobj.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2705633

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
[pobalin]
> [najobj]
> toti post je zgolj pojasnilo, ker jaz niti slučajno ne hrepenim po Črtovi in Gustlovi pozornosti ali pozornosti kogarkoli drugega na totem forumu, ker kot ravnokar pač napišem, kaj in ko se mi zazdi ...
No, hotel sem samo povedati, da mi je bila disidentska poza tovariša najobj bolj všeč od gustl-in-črt-me-ignorirata jokave poze tovariša najobj.
... eh, jaz pa sem samo še enkrat povedal, kakšna bedarija je forumska čakalnica, zaradi katere je "gustl-in-črt-me-ignorirata jokava poza tovariša najobj" sploh nastala ... khmm, čeprav še vedno ne razumem, zakaj si ti dobil občutek, da bi jaz rad, da bi me Gustl in Črt imela rada ....

P.S.: cifra 160 po mojem skromnem mnenju dovolj jasno pove, da se mi sladko jebe, kaj si kdo na totem forumu misli o meni oziroma o mojem razmišljanju, če sem bolj natančen, ker osebno me itak noben ne pozna ...
pobalin sporočil: 14.456
Evo, bilo kuda, #metoo svuda:
Kampanja #jaztudi pretresa tudi Švedsko akademijo, ki podeljuje Nobelovo nagrado za literaturo - zaradi povezave akademije z moškim, obtoženim spolnega nadlegovanja, so danes trije njeni člani odstopili.
Sloves po vsem svetu cenjene akademije se že od novembra sključeno šibi pod odmevi svetovne kampanje #jaztudi. Neimenovan moški iz njihovega kroga naj bi med drugim nadlegoval članice akademije.
www.rtvslo.si/kultur...ije/451173

Strani: 1