Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Endimion sporočil: 10.306
Romska populacija šteje v sloveniji nekih 5000 kosov. Komajda so problem. Ker pač velik delež njih (Sploh oni del v Prekmurju) ni problematičen.

40% registriranih brezposelnih je starejši od 50 let.
31% jih ima OŠ ali manj (Komot so to ena te ista populacija)
49% je žensk.
42% jih je brez dela leto ali več.

Hitro lahko ugotoviš, da je med 1/3 in 2/5 ljudi tam, ker so na čakanju na penzion. In ztja jih aktivno porivajo podjetja sama!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2705596

Strani: 1

kojot01 sporočil: 817
čas vnosa: 03.04.18 15:50
[Endimion]
Romska populacija šteje v sloveniji nekih 5000 kosov. Komajda so problem. Ker pač velik delež njih (Sploh oni del v Prekmurju) ni problematičen.

40% registriranih brezposelnih je starejši od 50 let.
31% jih ima OŠ ali manj (Komot so to ena te ista populacija)
49% je žensk.
42% jih je brez dela leto ali več.

Hitro lahko ugotoviš, da je med 1/3 in 2/5 ljudi tam, ker so na čakanju na penzion. In ztja jih aktivno porivajo podjetja sama!
Ne bo držalo : oja-dolenjska.si/najvec-romov-zivi-v-mariboru-murs ki-soboti-sledijo-novo-mesto-crnomelj-kocevje/
se pravi, da jih še še več kot je zgoraj omenjeno (11 700 ), da ne omenjam tega, da so nekateri tako premeteni, da se prijavljajo v večih občinah in potem ugodnosti vlečejo v vsaki izmed njih, prijavljajo pa se tudi tisti iz sosednje hrvaške, centri za socialno delo in država pa si zaradi ljubega miru zatiskajo oči. Če me vprašaš od kod mi tile podatki ti lahko povem, da kar od romov samih (z nekaterimi-seveda tistimi bolj pridnimi sem v kar dobrih odnosih) in pa od socialnih delavk, ki se jim to ne zdi prav, morajo molčati, če ne želijo težav...

Strani: 1