Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Endimion sporočil: 10.251
Po domače, na zavodu za zaposlovanje je cc. 60 tisoč naravno nezaposljivih oseb, ki nikoli niso delale ali ne želijo delati ali bi želele delati le v javnem sektorju ali v državnih službah in iščejo zveze in zvezice, ki jih bi spravile v državno službo.
Kje pa je tvoja dodana vrednost pizda ti materna podjetniško svetovalna. Glede na to, kaj pišeš, da je tvoj "svetovalni foh" se ukvarjaš s sestavljanjem kurčevih pogob o zaposlitvi in podobnem.

Nekaj kar bi morala bit domena vsake tajnice. In ob normalno razumljivo sestavljeni zakonodaji niti ne bi bil problem bit domena vsake tajnice. Tako pa v buistvu država poskrbi, da je parazite ala Svetovanje nategavšek d.o.o. treba imeti. in jih mastno plačevati.

Podobno sem scal od smeha ob enem članku direktorice Tax-Fin-Lex a. Podjetništvo, ki te ljubim. In grda grda država, ki nas davi podjetnike.

POl pa greš na ERAR in Ajpes JOLP, pa vidiš, da imajo POL prijhodkov s strani proračunskih uporabnikov, ukvarjajo pa se s prikazovanjem zakonodaje in podobnega.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2705592

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[Endimion]
>Po domače, na zavodu za zaposlovanje je cc. 60 tisoč naravno nezaposljivih oseb, ki nikoli niso delale ali ne želijo delati ali bi želele delati le v javnem sektorju ali v državnih službah in iščejo zveze in zvezice, ki jih bi spravile v državno službo.

Kje pa je tvoja dodana vrednost pizda ti materna podjetniško svetovalna. Glede na to, kaj pišeš, da je tvoj "svetovalni foh" se ukvarjaš s sestavljanjem kurčevih pogob o zaposlitvi in podobnem.

Nekaj kar bi morala bit domena vsake tajnice. In ob normalno razumljivo sestavljeni zakonodaji niti ne bi bil problem bit domena vsake tajnice. Tako pa v buistvu država poskrbi, da je parazite ala Svetovanje nategavšek d.o.o. treba imeti. in jih mastno plačevati.

Podobno sem scal od smeha ob enem članku direktorice Tax-Fin-Lex a. Podjetništvo, ki te ljubim. In grda grda država, ki nas davi podjetnike.

POl pa greš na ERAR in Ajpes JOLP, pa vidiš, da imajo POL prijhodkov s strani proračunskih uporabnikov, ukvarjajo pa se s prikazovanjem zakonodaje in podobnega.
Se spomniš, ko si mi popolnoma upravičeno očital, za kar sem ti hvaležen, da rad skačem iz teme komentiranega članka na drugo temo, priznam, imel si prav, danes tega ne delam več, vsaj ne preveč. Zdaj pa si ti skočil čisto na nekaj drugega. Z oceno o 60 tisoč nezaposljivih oseb sem želel sprožiti razpravo kaj z njimi, kajti na zavodu je 80 tisoč iskalcev zaposlitve, po moji oceni le 20 tisoč uporabnih...Sicer, na Eraju mojega podjetja ne boš našel pa se ne hvalim s tem, saj če bi imel priložnost, bi rad delal s proračunskimi porabniki...

Strani: 1