Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 03.04.2018 11:26
[pobalin]
> [najobj]
> Črt in Gustl me kazensko ignorirata
> alzo, res ne razumem, zakaj bi me tudi ti moral - ne boš niti prvi niti zadnji - strpat v svojo karanteno na prevzgojo,

Ker je bila tista tvoja poza paranoidnega samodeklariranega disidenta, ki mu permanetno grozi, da ga bodo vsak čas strpali v temnico, nekako simpatičen. Zdaj pa jokcaš, da te glavna ječarja ignorirata. Očitno nam spomenika tvoji pogumni disidentski pokončnosti res ne bo treba postaviti. :-P

> P.S.: nisi edini, ki si si v hipu slabosti zaželel, da bi Alenka Bratušek postala vsaj naslednja ministrica za infrastrukturo če že ne kar predsednica vlade

Ui dount nid mani, ui nid Alenka for prajm ministr. :-)
... jebiga, tote forum.finance.si/?m=...le&replies grožnje Gustl še ni preklical in me od tistega dne ignorira, čeprav sva imela pred tem nekaj let povsem korekten odnos ...

P.S.: niti približno nisem noben disident, ampak me je Črt - tudi z njim pred tem s svojimi mnenji nisem imel noben problemov, prej nasprotno - dal na ignore, ker sem mu jasno napisal, da je forumska čakalnica za nedoločen čas bedarija, ki od pisanja na toti forum odvrača nove uporabnike, ki sploh niso nič zagrešili, ampak se morajo kot novinci s svojim pisanjem očitno najprej dokazati, da so vredni sodelovanja na prestižnem forumu Financ, potem pa kot tukaj forum.finance.si/?m=...475&single Petunija1 admina zaprositi, da jim milostno dovoli pisati "v živo" ... evo, in res bi rad videl, kdo od potencialnih piscev si tako želi sodelovanja na totem forumu, da bo nekega neznanca z administratorskimi pooblastili na Financah milo prosil za dovoljenje, potem ko je prej napisal nekaj postov in se čudil, da jih ni nikjer videl, ker je čez tri dni, ko so bili milostno objavljeni, že pozabil, da jih je sploh napisal ... aja, pa da ne bo pomote, toti post je zgolj pojasnilo, ker jaz niti slučajno ne hrepenim po Črtovi in Gustlovi pozornosti ali pozornosti kogarkoli drugega na totem forumu, ker kot ravnokar pač napišem, kaj in ko se mi zazdi ...