Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

vrac sporočil: 11.068
Zadnja sprememba: vrac 01.04.2018 09:11
Ne da bi pozdravljal tale incident, bolj sem hotel opozoriti, da javnost nima mere pri "obsojanju" človeka, ki se je prekršil proti pravilom "obnašanja". Ne nazadnje je pred časom pri seksu ravnatelja v šoli javno zgražanje povzročilo samomor tega siromaka in učenca, ki je postavil ta film na net. Pa samomor sina šefa policije je bil psledica norega odziva rumenih časopisov in še bi se našlo, ko hinavska javnost, ki se naslaja nad drugimi, sami so še pa hujši od teh, ki so prišli v njihove kremplje. Za to gre.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2705354

Strani: 1

anon-178149 sporočil: 4.311
[vrac]
Ne da bi pozdravljal tale incident, bolj sem hotel opozoriti, da javnost nima mere pri "obsojanju" človeka, ki se je prekršil proti pravilom "obnašanja". Ne nazadnje je pred časom pri seksu ravnatelja v šoli javno zgražanje povzročilo samomor tega siromaka in učenca, ki je postavil ta film na net. Pa samomor sina šefa policije je bil psledica norega odziva rumenih časopisov in še bi se našlo, ko hinavska javnost, ki se naslaja nad drugimi, sami so še pa hujši od teh, ki so prišli v njihove kremplje. Za to gre.
V mnočem imaš prav glede "naslajanja" nad drugimi. vendar sem še vedno mnenja, da je obnašanje, kakršno smo videli v Planici s strani tega bukseljna neprimerno, pijača gor ali dol. še najbolje je zapisal pobalin,
pobalin
Si morda pomislil, da ima v direktorski pogodbi klavzulo, da s svojim vedenjem ali dejanji ne sme negativno vplivati na javno podobo delodajalca, ....
In možakar nedvomno s svojimi pijanskimi eskapadami meč slabo luč na delodajalca in posredno na vso državo, saj je firma v državni lasti. In to neglede na obstoj ali neobstoj zgoraj navedene klavzule. Upajmo le, da je kazen za večino sprejemljiva, na izgled huda, vendar ne nepopravljiva. Ostalim pa v opomin, kaj se sme počenjati v javnosti in česar ne, pa čeprav v privatnem prostem času.
bc123a sporočil: 48.253
[vrac]
Ne da bi pozdravljal tale incident, bolj sem hotel opozoriti, da javnost nima mere pri "obsojanju" človeka, ki se je prekršil proti pravilom "obnašanja". Ne nazadnje je pred časom pri seksu ravnatelja v šoli javno zgražanje povzročilo samomor tega siromaka in učenca, ki je postavil ta film na net. Pa samomor sina šefa policije je bil psledica norega odziva rumenih časopisov in še bi se našlo, ko hinavska javnost, ki se naslaja nad drugimi, sami so še pa hujši od teh, ki so prišli v njihove kremplje. Za to gre.
Mene je pa, se enkrat, najbolj zbodla gonja "usluzbenec DRI ki so ga kamere ujele pijanega v planici ima 7000 EUR place".

Novinarske pijavke so se na ta dogodek spravile iz povsem drugacnih razlogov, bolj zuto je, rajsi imajo.

Ce se je clovek neprimerno obnasal, koji faktor je njegova placa?

Strani: 1