Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Nas mora biti strah?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0430ABAKU sporočil: 1.779
[Glavni forum] Tema: Nas mora biti strah?
[#2705277] 31.03.18 12:51
Odgovori   +    10
Zadnja sprememba: 0430ABAKU 31.03.2018 13:03
"A patriot must always be prepared to protect his country from his government."*

*Patriot mora biti vedno pripravljen varovati svojo domovino pred svojo vlado.


Pe še o Rusih...
Teh "naključij" je zadnje čase kar malo preveč.
Rusi so se vmešavali v ameriške volitve, potem se je Facebook vmešaval v volitve, potem se spet Rusi vtikajo v UK, pa v brexit ...
Bemo! Ni naš problem, če vam izvoljeni prezident ni všeč, pa če folk voli kot VOLi.
Jaz imam vedno bolj občutek, da NATO sam producira razloge za svoj nadaljnji obstoj. (Tale NATO se vedno bolj zdi, da so to ameriški strici iz ozadja.)
Po razpadu vzhodnega bloka so bili kar nekaj časa povsem izgubljeni, ker ni bilo več nasprotnika, dobro plačane službe in položaje pa je vendarle treba obvarovati. Potem so si izmislili Irak, pojavila se je alkajda, pa talibani, sproducirali so eksodus narodov z bližnjega vzhoda...
Končno! Mi in naši NATO zavezniki smo spet našli smisel zavezništva.
Ko daš to na eno stran vage, se Rusi na drugi strani vage zdijo prav eni pohlevni kužki (ali max pregovorni medved v globokem zimskem spanju).

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2705277

Strani: 1

kzupanc sporočil: 10.519
[Glavni forum] Tema: Nas mora biti strah?
[#2705561] 03.04.18 11:01 · odgovor na: 0430ABAKU (#2705277)
Odgovori   +    1
[0430ABAKU]
"A patriot must always be prepared to protect his country from his government."*

*Patriot mora biti vedno pripravljen varovati svojo domovino pred svojo vlado.


Pe še o Rusih...
Teh "naključij" je zadnje čase kar malo preveč.
Rusi so se vmešavali v ameriške volitve, potem se je Facebook vmešaval v volitve, potem se spet Rusi vtikajo v UK, pa v brexit ...
Bemo! Ni naš problem, če vam izvoljeni prezident ni všeč, pa če folk voli kot VOLi.
Jaz imam vedno bolj občutek, da NATO sam producira razloge za svoj nadaljnji obstoj. (Tale NATO se vedno bolj zdi, da so to ameriški strici iz ozadja.)
Po razpadu vzhodnega bloka so bili kar nekaj časa povsem izgubljeni, ker ni bilo več nasprotnika, dobro plačane službe in položaje pa je vendarle treba obvarovati. Potem so si izmislili Irak, pojavila se je alkajda, pa talibani, sproducirali so eksodus narodov z bližnjega vzhoda...
Končno! Mi in naši NATO zavezniki smo spet našli smisel zavezništva.
Ko daš to na eno stran vage, se Rusi na drugi strani vage zdijo prav eni pohlevni kužki (ali max pregovorni medved v globokem zimskem spanju).
Rusi so vse zgoraj opisano vsaj tako pogosto kot NATO in ZDA vedno počeli in počnejo tudi zdaj. Prav nič pohlevno ne spijo.

Strani: 1