Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Siol.net: Tuš Holding toži Mirka Tuša

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Glavni forum] Tema: Siol.net: Tuš Holding toži Mirka Tuša
[#2705265] 31.03.18 10:46 · odgovor na: (#2705248)
Odgovori   +    2
[republican]
Dejte že enkrat dojet, da trgovci prodajajo to, kar kupci iščejo. Če je Tuš prodajal gnilo smrdljivo blago, ga je pač zato, ker so kupci kupovali to gnilo smrdljivo blago. Trgovec, ki svoje ponudbe ne prilagaja povpraševanju kupcev, jih bo hitro izgubil. Kupci torej določajo, kaj se prodaja, ne pa trgovci.
ROTFL, zato sta imela Hofer in Lidl take težave, da sta po kapljicah privabila vsaj nekaj slovenskih kupcev. Ker so morali najprej poiskati in na police dati dovolj gnilega pofla za to edinstveno deželno klientelo. In zato je postal kripto propadli imperij Tuš nenadoma najbolj naci-deželni trgovec na svetu (z v Azijo preseljenimi brendi). Ker mali butalski naci-kupci najbolj padajo na naci-propagando za gnilo robo.

Pozicija: V Tušu sem bil malokdaj, ker pač ni v moji bližini in me tudi sicer ni posebno privlačil. Ne bi pa rekel, da so prodajali nekakšno gnilo robo. Prej bi rekel, da so zabluzili, ker niso Mercatorju parirali z diskontarskim modelom, ampak so ga posnemali. Ker takrat je Slovenija pod vodstvom teh mešetarskih genijev vendar postajala druga Švica.

Ti bi za obrambo lika in dela Mirka Tuša, ambicioznega in prodornega privatnega podjetnika nove nove nove dobe, zalitega s stotinami milijonov kreditov iz - ve se - razuzdanih državnih in pajdaških bank, še maršala Tita obudil od mrtvih. Prav zabavni ste, verniki raznobarvnih monokromnih ploščatih svetov.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2705265

Strani: 1

anon-204390 sporočil: 13.528
[Glavni forum] Tema: Siol.net: Tuš Holding toži Mirka Tuša
[#2705316] 31.03.18 16:38 · odgovor na: pobalin (#2705265)
Odgovori   +    1
[pobalin]
> [republican]
> Dejte že enkrat dojet, da trgovci prodajajo to, kar kupci iščejo. Če je Tuš prodajal gnilo smrdljivo blago, ga je pač zato, ker so kupci kupovali to gnilo smrdljivo blago. Trgovec, ki svoje ponudbe ne prilagaja povpraševanju kupcev, jih bo hitro izgubil. Kupci torej določajo, kaj se prodaja, ne pa trgovci.

ROTFL, zato sta imela Hofer in Lidl take težave, da sta po kapljicah privabila vsaj nekaj slovenskih kupcev. Ker so morali najprej poiskati in na police dati dovolj gnilega pofla za to edinstveno deželno klientelo. In zato je postal kripto propadli imperij Tuš nenadoma najbolj naci-deželni trgovec na svetu (z v Azijo preseljenimi brendi). Ker mali butalski naci-kupci najbolj padajo na naci-propagando za gnilo robo.

Pozicija: V Tušu sem bil malokdaj, ker pač ni v moji bližini in me tudi sicer ni posebno privlačil. Ne bi pa rekel, da so prodajali nekakšno gnilo robo. Prej bi rekel, da so zabluzili, ker niso Mercatorju parirali z diskontarskim modelom, ampak so ga posnemali. Ker takrat je Slovenija pod vodstvom teh mešetarskih genijev vendar postajala druga Švica.

Ti bi za obrambo lika in dela Mirka Tuša, ambicioznega in prodornega privatnega podjetnika nove nove nove dobe, zalitega s stotinami milijonov kreditov iz - ve se - razuzdanih državnih in pajdaških bank, še maršala Tita obudil od mrtvih. Prav zabavni ste, verniki raznobarvnih monokromnih ploščatih svetov.
Pobalin my man, si kdaj pomislil na umetne ukuse in barve ??
Z njimi smo smo obarvani.
www.youtube.com/watc...gFKXeN7mjM

Strani: 1