Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenija lani s presežkom v javnih financah

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[MarijanMacek]
> [FIN-311684]
> > [brane]
> > > [FIN-311684]
>....
>

Pri interpretiranju novinarjev je potrebna previdnost, bolje se je zanašati na primarne vire. Še v priznanem FINANčenm časopisu novinarji recimo ne ločijo med stroški dela in povprečno bruto plačo in jo dvignejo na zavidljivo ravan, kakor je ugotovil teden dni nazaj premnogi forumaš. Pa imajo reveži pisunski na voljo slovenske rezulatet EUSTAT-a tudi v slovenščini. Lipnik je pa res pisal o zmanjšanju dolga z znižanjem rezerv. Problem je samo to, da se isto prebiral za nekaj let nazaj, za neko drugo vlado, tako da ne vem več kaj je res in kaj ne....
No, ta čas ko sem jaz packal moj umotvor, je endimon, forum.finance.si/?m=...172&single lepo prikazal pluse in minuse po raznih letih.

2014: 1958,118 mio: BRATUŠEK, CERAR

In moj spomin me res ni varal, proračun za 2014 je bil popravljen v skladu s pozitivnimi računovodskimimanirami, odpisom obvezne rezerve za 2 milijardi.

In njegova končna trditev:

Zdaj pa sam seštevaj to dinamiko. Tako na oko bi rekel, da si se zlagal za milijardo. oziroma 50%
Lipnik pa je že od tukaj znan po svinjanju s podatki.


je več kot upravičena. Pamet v roke in manj citirati svinjajoče "novinarje", pa tudi izjav "Pička ti strinina lažnjiva." se je bolje vzdržati,kljub temu da človeku včasih zavre kri od brezveznega nakladanja nekaterih finančnih podjetnikof.