Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.625
[sopranos]
> [FIN-311684]
... potem sem naenkrat za nas štiri moral plačati cc. 2 evra za vstop v sanitarije...Plačilo je upravičeno, če se na Petrolu ustavim le zaradi sanitarij.

V tujini to rešujejo tako, da ti dajo dobropis za nakup v trgovini.
Saj na Petrolu tudi dobiš. 50 centov je WC, 50 centov dobropisa. V Avstriji je enako. V Nemčiji pa večinoma 70 centov WC, 50 je dobropisa.

Meni se to sploh ne zdi problem, rade volje plačam, AMPAK če je WC potem čist in z relativno normalnim vonjem. Kjer pa Petrolovi pogrnejo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2704963

Strani: 1

sopranos sporočil: 11.404
[Gustl]
> [sopranos]
> > [FIN-311684]
> ... potem sem naenkrat za nas štiri moral plačati cc. 2 evra za vstop v sanitarije...Plačilo je upravičeno, če se na Petrolu ustavim le zaradi sanitarij.
>
> V tujini to rešujejo tako, da ti dajo dobropis za nakup v trgovini.

Saj na Petrolu tudi dobiš. 50 centov je WC, 50 centov dobropisa. V Avstriji je enako. V Nemčiji pa večinoma 70 centov WC, 50 je dobropisa.
Ne vem kako so to rešili sedaj ko imajo višje cene. Včasih je bilo brezplačno. Odkar pa so tole s spremenjeno ceno bencina uvedli pa še nisem bil na črpalki ob avtocesti.
Meni se to sploh ne zdi problem, rade volje plačam, AMPAK če je WC potem čist in z relativno normalnim vonjem. Kjer pa Petrolovi pogrnejo.
Ne vem kako je sedaj, ampak tukaj Petrol ne izstopa po negativni plati. Ni briljanten, ni pa najslabši. Pa sem obiskal kar precej teh WC-jev ob avtocesti.

Italijani so me presenetili, ker so zadeve spravili na malo višji nivo (mislim seveda severni del). Ker včasih so bili obup. V Nemčiji je ponekod precej slabše kot v Sloveniji in celo severni Italiji.

So pa sploh ti starejši Petrolovi servisi ob avtocestah zagotovo potrebni prenove. Pa tudi na številnih drugih mestih po Sloveniji. Se kar pozna, da nimajo konkurence. Pri nas v Kranju šele sedaj gradijo MOL-ov servis. Do takrat pa imamo 1 OMV in 6 Petrolovih samo v občini Kranj. Potem pa še 1 Petrolov servis v Šenčurju ter še 2 na avtocesti. Ok, pri Hoferju in Mercatorju je še po ena črpalka, ampak tam skoraj ni ljudi. Skratka vsi ostali skupaj jih bodo imeli pol toliko kot jih ima Petrol.

Strani: 1