Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

shevchenko sporočil: 21.898
Sramota za 14 evropskih drzav. Kaksna tolpa razbojnikov je postala evropa. Vse skupaj spominja na leto 1936, ko so britanski sportnki salutirali Hitlerju v Berlinu. Fuj!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2704479

Strani: 1

kzupanc sporočil: 10.517
[shevchenko]
Sramota za 14 evropskih drzav. Kaksna tolpa razbojnikov je postala evropa. Vse skupaj spominja na leto 1936, ko so britanski sportnki salutirali Hitlerju v Berlinu. Fuj!
Zakaj? A so islamisti že prevzeli oblast? Nekaj sem zamudil kot kaže...
Ja potem bo pa treba v gozd.
anon-204390 sporočil: 13.528
[shevchenko]
Sramota za 14 evropskih drzav. Kaksna tolpa razbojnikov je postala evropa. Vse skupaj spominja na leto 1936, ko so britanski sportnki salutirali Hitlerju v Berlinu. Fuj!
Kolikor vem so bili Britanci eni redkih, ki Hitlerju niso salutirali z dvignjeno roko. Je pa tole kar napletaš popolnoma neprimerljivo. Na olimpijskih igrah se sodelujoči vedejo športno, celo v stari Grčijo so se prekinjale vojne za časa olimpijskih iger. Na tazadnjih igrah v Južni Koreji je sodelovala celo Sevrna Koreja.
najobj sporočil: 31.902
[shevchenko]
Sramota za 14 evropskih drzav. Kaksna tolpa razbojnikov je postala evropa. Vse skupaj spominja na leto 1936, ko so britanski sportnki salutirali Hitlerju v Berlinu. Fuj!
... čuj, letos noben britanski športnik ne bo nobenemu salutiral, ker v Rusiji svetovnega prvenstva v fuzbalu očitno ne bo in samo molimo lahko, da se ne bo ponovila zgodovina, ki si jo omenil ...
FIN-466864 sporočil: 3.316
čas vnosa: 27.03.18 07:48
[shevchenko]
Sramota za 14 evropskih drzav. Kaksna tolpa razbojnikov je postala evropa. Vse skupaj spominja na leto 1936, ko so britanski sportnki salutirali Hitlerju v Berlinu. Fuj!
edino tole mi še pride na misel:

Termiti Vjeran pas:

Svašta nam se događa
Mozgove nam tupe
U život kreće samo dio nas
U životu prolazi samo vjeran pas
U životu prolazi samo vjeran pas
Učim, da naučim
Da nauka je sranje
Uče me u školi
U životu prolazi
U životu prolazi samo vjeran pas
U životu prolazi samo vjeran pas
Doći će takav dan
Kad će ljudi umjesto
Umjesto da govore
Početi da laju
U životu prolazi samo vjeran pas
U životu prolazi samo vjeran pas
U životu prolazi samo dio nas
U životu prolazi samo dio nas


www.youtube.com/watc...IO048NpTqc

Lp
anon-61428 sporočil: 4.493
[shevchenko]
Sramota za 14 evropskih drzav. Kaksna tolpa razbojnikov je postala evropa. Vse skupaj spominja na leto 1936, ko so britanski sportnki salutirali Hitlerju v Berlinu. Fuj!
Spet se vidi kopica različnih interesov držav v Eu pri vsaki stvari. Ne sekiraj se za 14 držav drugih raje misli na našo. Kam se bo uvrstila, ali je prav da se zameri našim trgom Nemčiji, Italiji, Franciji, kaj pa Revoz ipd. Mi smo res križišče majhni s 4 koridorji, kjer ne veš kam bi se dal.

Strani: 1