Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

abrame sporočil: 1.628
Meni zadošča Pajero GLS V6 (ki v paketu vključuje tudi avtomatski menjalnik), ker imam dostop do poceni bencina. Frajerji v soseski, ki redno vozijo v puščave, pa se izogibajo avtomatike. Sem ti že povedal zakaj.
Za Slovenijo očitno zadošča tisto kar je opisano zgoraj, razen za vojsko, gozdarje, lovske inšpektorje .... pa tudi oni, ko tugotavljaš sam, za "heavy duty" raje vzamejo traktor. Ga je lažje vzdrževat, pa tudi s terena se boš lažje vrnil brez tuje pomoči.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2704249

Strani: 1

bigl sporočil: 18.363
[abrame]
Meni zadošča Pajero GLS V6 (ki v paketu vključuje tudi avtomatski menjalnik), ker imam dostop do poceni bencina. Frajerji v soseski, ki redno vozijo v puščave, pa se izogibajo avtomatike. Sem ti že povedal zakaj.
Za Slovenijo očitno zadošča tisto kar je opisano zgoraj, razen za vojsko, gozdarje, lovske inšpektorje .... pa tudi oni, ko tugotavljaš sam, za "heavy duty" raje vzamejo traktor. Ga je lažje vzdrževat, pa tudi s terena se boš lažje vrnil brez tuje pomoči.
Plus. Lep dan.
anon-20668 sporočil: 3.976
[abrame]
Frajerji v soseski, ki redno vozijo v puščave, pa se izogibajo avtomatike. Sem ti že povedal zakaj.
Če si že povedal, se ne spomnim/sedajle ne najdem.
Tile tvoji frajerji pa ni rečeno da vedo, zakaj.
Tukaj si poglej video, govori nekdo ki se očitno spozna na offroad in v večini pogledov je avtomatika boljša. Sploh pa na puščavskem pesku (glej od 5:30 naprej).
www.youtube.com/watc...E_NMaIL5IQ

Strani: 1