Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-49383 sporočil: 3.465
[kekez]
Aha, ne vem sicer, kdo pri vas skrbi za npr. informatiko. Vi ste torej njihova stranka.

Oni se torej lahko brez vas odločijo, da vas prestavijo k ... (izberi poljubnega izvajalca) in od takrat dalje imate novega izvajalca za informatiko brez vašega vpliva na to? Poleg tega jim bodo še predali vse vaše varnostne ključe in gesla (v omenjenem primeru: osebne podatke), brez da bi vas o tem obvestili.

In recimo, da boste zadovoljni, novi izvajalec je cenejši od starega. Pustimo pa ob strani, da z njim nimate nobenih izkušenj, do zdaj nobenih stikov, ne poznate tam nikogar...

Samo primer: V GBD grem lahko peš, kadar imam za iti. BKS pa sploh ne vem, kje je.
Ne mi zdaj, da ni treba nikoli osebno tja, ker pri nas je digitalno poslovanje znanstvena fantastika. Trenutno imam na čakanju 3 banke, ki me željno osebno pričakujejo, ker me morajo menda po neki samo njim znani direktivi na vsake kvatre v živo videti, jaz pa nimam časa za te lokalne muhe.
Vsaj enih 10 poslov prevzema strank je bilo do sedaj. Reicmo BKS je vzel stranke od propadle Factor banke, Alata je izepljala vsaj pet takih postopkov, Ilirka je kupila stranke od propadle Moje delnic. To je kar se pomnim tah hip.

Te razumem, ampka na nekatere stvari ne moreš vplivat. V bližnji prihodkosti bodo stranke Alete zamenale skrbnika. Kaj češ v tem poslu je potrebna ekonomija obsega.