Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

kzupanc sporočil: 10.519
[najobj]
> [jezdec666]
> Naslednji korak samovozni avtobusi. In poem adijo lokalni prevozniki.

... ja, in potem adijo tudi potniki ...

P.S.: rad bi videl, kdo se bo vozil s samovozečim avtobusom, ki bo vsak sekundo ustavil, ker ne bo vedel, če je ovira na cesti pešec ali kartonska škatla, ki jo je na cesto zanesel veter ... khmm, če zdaj pozabim na vse ostale udeležence v prometu, kjer je treba predvidevati, kaj bodo storili drugi in človek to lahko naredi, ker vidi, kam voznik v drugem avtu gleda in kaj dela ...
Seveda bo najprej faza testiranja, pa zakonodaja in potem bomo navadni potniki ravno tako brez skrbi šli na samovozeče vozilo kot sedaj na avtobus s šoferjem. Ali celo bolj brez skrbi - vsaj jaz.
Škatlo in človeka bo pa umetna inteligenca že ločila med sabo. Bolj se mi postavlja vprašanje pri samovozečih zadevah v naslednjem smislu (samo primer). S kakšno hitrostjo in kolikšno oddaljenostjo voziti mimo gruče otrok na pločniku, ki se v igri prerivajo med sabo. Ali pa kaj narediti, ko zaznamo kolesarja s stranske ceste. Predvideti, da bo brez pogleda na cesto v loku zavil pred vozilo?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2702255

Strani: 1

najobj sporočil: 31.909
[kzupanc]
> [najobj]
> > [jezdec666]
> > Naslednji korak samovozni avtobusi. In poem adijo lokalni prevozniki.
>
> ... ja, in potem adijo tudi potniki ...
>
> P.S.: rad bi videl, kdo se bo vozil s samovozečim avtobusom, ki bo vsak sekundo ustavil, ker ne bo vedel, če je ovira na cesti pešec ali kartonska škatla, ki jo je na cesto zanesel veter ... khmm, če zdaj pozabim na vse ostale udeležence v prometu, kjer je treba predvidevati, kaj bodo storili drugi in človek to lahko naredi, ker vidi, kam voznik v drugem avtu gleda in kaj dela ...
Seveda bo najprej faza testiranja, pa zakonodaja in potem bomo navadni potniki ravno tako brez skrbi šli na samovozeče vozilo kot sedaj na avtobus s šoferjem. Ali celo bolj brez skrbi - vsaj jaz.
Škatlo in človeka bo pa umetna inteligenca že ločila med sabo. Bolj se mi postavlja vprašanje pri samovozečih zadevah v naslednjem smislu (samo primer). S kakšno hitrostjo in kolikšno oddaljenostjo voziti mimo gruče otrok na pločniku, ki se v igri prerivajo med sabo. Ali pa kaj narediti, ko zaznamo kolesarja s stranske ceste. Predvideti, da bo brez pogleda na cesto v loku zavil pred vozilo?
... eh, s tisto škatlo sem samo malo karikiral vse to, kar si tudi ti naštel, čeprav tudi sklonjen človek, ki mu je na prehodu za pešce na tla padel telefon in ga pobira, za senzorje ni glih dosti drugačen od kartonske škatle, ki jo je na cesto zanesel veter ... no, sicer pa je firma Krstić itak že zdavnaj www.youtube.com/watc...CIdeRIrVsg imela samovozeče avtobuse ...

Strani: 1