Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[grgl1976]
> [bc123a]
> > [grgl1976]
> > Za ljudi pa, ki kupujejo nepremičnino zase, pa je popolnoma vseeno, če kupijo nepremičnino na vrhu ali na dnu - namreč gre za dom in ne za špekulativno naložbo. Meni osebno je vseeno, če je moja hiša vredna 10% manj kot je bila pred 5 leti, saj je ne nameravam prodajati.
>
> Spet kvasis neumnosti. Ce nepremicnino kupis drazje, imas naslednjih 20 let manjsi razpolozljivi dohodek zaradi visje anuitete. Ampak od nepremicninarjev bi verjetno tezko pricakoval razumevanje tega, kajne?

Ko se neka družina odloči za nakup, izhaja iz trenutnega stanja na trgu in ne kaj je bilo pred 5 ali 10 leti. To je dejstvo. Kar se cene tiče, seveda kupec vedno želi kupiti čim cenejše, ampak se pri tem ne ozira na preteklost ampak trenutno ponudbo. In finančna konstrukcija nakupa se izdela takrat ko se kupuje - koga briga kaj je bilo leta 2008 ali 2013.
Ne.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2702232

Strani: 1

grgl1976 sporočil: 271
[bc123a]
> [grgl1976]
> > [bc123a]
> > > [grgl1976]
> > > Za ljudi pa, ki kupujejo nepremičnino zase, pa je popolnoma vseeno, če kupijo nepremičnino na vrhu ali na dnu - namreč gre za dom in ne za špekulativno naložbo. Meni osebno je vseeno, če je moja hiša vredna 10% manj kot je bila pred 5 leti, saj je ne nameravam prodajati.
> >
> > Spet kvasis neumnosti. Ce nepremicnino kupis drazje, imas naslednjih 20 let manjsi razpolozljivi dohodek zaradi visje anuitete. Ampak od nepremicninarjev bi verjetno tezko pricakoval razumevanje tega, kajne?
>
> Ko se neka družina odloči za nakup, izhaja iz trenutnega stanja na trgu in ne kaj je bilo pred 5 ali 10 leti. To je dejstvo. Kar se cene tiče, seveda kupec vedno želi kupiti čim cenejše, ampak se pri tem ne ozira na preteklost ampak trenutno ponudbo. In finančna konstrukcija nakupa se izdela takrat ko se kupuje - koga briga kaj je bilo leta 2008 ali 2013.

Ne.
Ne...?

Strani: 1